Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek "netceleb"?

Hogyan legyek "netceleb"?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek, olyan "netceleb" hogy még a "csapból is én follyak ki? Első sorban Askon és facebookon szeretnék celeb lenni.(legfőképp askon)... Köszönöm a válaszokat és nem oltogatást várok.:)

2014. jún. 16. 18:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
45%

"Az miért lenne hátrány orvosként hogy askoxtam? Vagy esetleg ask celeb voltam????"


Azért hátrány, mert a pácienseid rád fognak keresni neten. Nem biztos, hogy jó, ha orvosi adatlap, vagy az általad írt cikk helyett, valami tini f...ságot dob ki a kereső, ahol, homo módjára pózerkedsz.

2014. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azért,mert eggy ügyvédröl nem jo ha sokmindent tudnak,mert ha netceleb vagy az ügyész,es ugyfelek,ellenfelek könnyen megtalálják gYEngepontodat,és nem leszel sikeres..de ettől nemhiszem,hogy tartani kell,hiszem ügyvédnek,orvosnak a tehetősebb szülők gyermekei mennek(Mint ÉN) udv:13 voloam
2014. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"hiszem ügyvédnek,orvosnak a tehetősebb szülők gyermekei mennek"


Tévhit. Vannak szegényebb sorból származó évfolyamtársaim is...

2014. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Előzők, ez butaság...mikor odajut, hogy pályaválasztás, simán letörölheti az accountját. A ktya se fog rá emlékezni...szóval nem kell ezt ennyire túllihegni, már úgyse lehetne a kérdező akkora askceleb, mint Dósa Fanny meg ezek, ahhoz korábban kellett volna elkezdenie. De ha használni akarja az oldalt, miért ne? :)
2014. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Karakasi válasza:
Egyszerű a válasz.Csinálj valami olyat amit nagyon tudsz (pl: sport,kori,deszka,stb) és tedd ki ask ra meg facére valami nagyobb csoportba.
2015. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Már ott kezdődik hogy az ilyesmi "netcelebek" buták mint a föld:)
2016. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ha van fbd fotozd le üagadat ugy h az másoknakbis vicces legyen elöbb magadat nevettesd meg utána a többit
2016. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!