Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem szeretnék...

Normális, hogy nem szeretnék ebbe a generációban élni?

Figyelt kérdés
Igaz még fiatal vagyok! De semmi kedvem élni ebbe a generációban élni. Szerintem nagyon elvan csesz. .ve ez a generáció...Kezdve a tv sorozatoktól pl: Való Világ,éjjal nappal bp stb.. A hírességek se nem normálissak pl: a gyozike,vv cristofel.. Meg vannak ezek a "netcelebek" a nagy része kis 14éves ku**va cigiznek isznak sexelnek 14évesen! Meg a másik a fiúk ilyen páwa divat bu..k és ha nem azok ,akkor nagy fultágitouk van és ossze vannak tetoválva ,de nem az ,hogy igen jelent valamit a tetoválás ,hanem csak úgy mert azt hiszi ettol meno lesz...Ritka az igazi férfi! Ezzel nem azt mondom ,hogy nincs ,de manapság a férfiak tobbsége ilyen divat bu*i..A mai lányok pláza pi** vagy ku** vannak persze normális lányok ,de ritkaság pl: az osztály társaim azzal vágnak fel ,hogy nem szuzek már rég 14évesen elvesztették stb..és még azt szeretnék ,hogy én érezzem magam kínosan ,hogy szuz vagyok! Pedig szerintem olyannal kell elvesztenunk eloszor ,akit igazán szeretunk meg bízunk benne stb.. és aki úgy érez irántunk viszunt..a hiradóban is a szornyuségek mennek az emberek olik egymást .. lopnak stb.. a lopást már meg is értem egyeseknél halálra dolgozzák magukat és még így kevés pézt kapnak...

2013. dec. 25. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rossz körökben forogsz, nem mindenki ilyen.
2013. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tudom de a legtobben ilyenek :S
2013. dec. 25. 23:17
 3/16 anonim ***** válasza:
Senkit nem szabad elítélni !!!
2013. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem itélek el ,de ez van arrol beszélek ,akit ismerek meg látok
2013. dec. 25. 23:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Néha már én is ezt érzem.

Így 21 évesen már egyre többet gondolok arra hogy valahogy nem férek el ebbe a társaságba vagy én nem is tudom. Vannak normális haverjaim de már azok is kezdenek alkalmazkodni a mai generációhoz inkább, vagy én nem tudom.

Az a baj hogy sokan teljesen elvannak már szállva maguktól, egyik gyerekkori haverom is inkább alkoholista lett csak mert sokan megbántották őt és inkább belépett ebbe a nem túl jó társaságokba.

Én is inkább az idősebbekkel haverkodom mert velük még jól kitudok jönni.

Sajnos csajozni sem tudok már egyszerűen nem találok normális lányt. Én tartoztam mindenféle társasághoz, tehát jártam rockerek közé, jártam discoba én amolyan vegyes vagyok, mindenkivel jól kitudtam ám jönni, de sajnos a helyem nem találom.

Kivagyok már akadva emiatt hogy már sehova sem tudok eljárni mert mindenhol vagy az megy hogy igyunk vagy olyan rossz a hangulat hogy a maradék jókedvem is elszáll.

Nekem lenne mehetnékem mindenfelé, világot látni, én egy társra vágyom akivel el lehetek, elég cikinek érzem már hogy 21 évesen is még szűz vagyok de ez a médiának köszönhető hogy már kinéznek emiatt...

Persze akadok normális emberekbe akik csak azért kerültek ilyen életbe mert voltak problémáik és inkább oda menekültek de valahogy egyesekkel jól kitudok jönni, csak hát van egy nem túl kis távolság köztünk.

Én már eléggé magányos vagyok, legjobban a szerelemre vagyok kiéhezve, nem azért hogy villogjak azzal hogy van barátnőm csak érzem már hogy jó lenne egy lány akit szerethetnék, és magamhoz ölelhetném és igazi romantikák lennének, érzelmekkel tele, és nem csak az hogy felszedem egy közeli kocsmába aztán pár feles után irány a wc dugni egyet és mint aki jól végezte dolgát büszkén távozhat.

Lett volna erre is lehetőségem nem vagyok egy jó álompasi de én mindenbe belekóstoltam az életem során de egyik részen sem éreztem igazán jól magam...

Én is úgy érzem hogy ha mondjuk 10 évvel lennék idősebb talán jobban eltudnék lenni. De azzal is tisztában vagyok hogy visszasírnám a fiatalkoromat.

Szóval nem igazán értem mit lehetne kezdeni hasonlóan érzek mint te.

A való világ még úgy ahogy érdekelt régen inkább csak röhögni a sok marhán ott bent. az Éjjel nappal BP-n már a hajam égnek áll de amikor megtudtam hogy az 50 éves kolléganőm is nézi aki egyébként teljesen 18 évesnek képzeli magát attól totál kikészültem. De tényleg híradókban is sokszor az erőszak megy, itt a környékünk viszonylag rendben van de vannak olyan részek ahová nem ajánlatos egyedül mennie az embernek sajnos. Nem vagyok egy betoji emberke de voltak már rossz élményeim... A közbiztonság országos szinten a béka segge alatt van. A sok rablás is valóba azért van mert nincs az embereknek pénzük és sokan vég elkeseredésükben rabolnak.

Sajnos egyik ismerősöm is erre készült már még régebben de én lebeszéltem róla csak mert igaz érezte hogy senki sem fogja őt várni de tudattam vele hogy gondoljon a gyerekeire, mert elvégre nem neki kell őket eltartania mivel viszonylag jó helyen vannak, csak ugye voltak már ügyei ami végett pár évre tuti elítélték volna.

De mindegy bonyolult.

Nem tudom hogy fiú vagy-e vagy lány de sok mindenben egyet értek veled, tényleg már engem is irritál az hogy a lányok már 13-14 évesen elvesztik a szüzességüket és ezt sokan büszkén vállalják. pedig én is szerelembe szeretném elveszíteni csak érzem hogy így 21 éves szűz fiúval egy lány sem állna szóba. Jó vannak megértőek de már azok is kezdenek ott belém rúgni ahol tudnak... Az a baj hogy sok embert aki picit másképp gondolkodik mint a többség már azt keresik hogy hol rúgjanak belé, hogy akkor legyen neki még rosszabb az élete mert már neki úgy is mindegy.

Pocsék egy világot élünk....

2013. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
En oszinten sajnalom a mai fiatalokat. Talan az en generaciom volt az utolso akiknek meg volt az eselyuk noemalis korulmenyek kozott felnoni. Az internet tonkretesz mindent...
2013. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

amit írsz azok alap emberi sajátosságok.

én 20 éve voltam 14 éves és ugyanúgy meg voltak dugva a 14 éves lányok akkor is,szinte az összes osztálytársam.


a kereskedelmi tv-s híradók a pánikkeltésről szólnak ezt mindenki tudja.

az elfásult emberek kellemesen meg tudnak ezektől borzongani nekik készülnek.


egy 14 éves srác,meg hogyan lehetne már igazi férfi?

még 10 év múlva sem lesz az.

szedd össze magad és ne pitsogj ennyit,magadra figyelj és a szeretteidre.

2013. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy alap emberi tulajdonságok. Mondjuk én 33 éve voltam 14 éves és akkor még nem nagyon voltak megdugva a 14 éves lányok. Igaz az elvileg más rendszer volt mint a mai. Elvileg.
2013. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Menj kulfoldre, amig nem lesz keso,ha szereny tanacsomat fogadod, nemetorszag, dania!
2013. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Élni nincs kedvem :s...

A zene segít igaz 16 vagyok én már lemondtam nem, hogy a b.nőről a rendes lányokról is..

Kiskorom óta csak a megfelelni akarást erőlteti rám mindenki, oszt. Társaim (fiúk persze ugyanezzel büszkélkednek, h jaj de jó volt le...opott a b.nőm)

Engem atbasztak sokan, rengetegen nem bízok szinte senkiben magamba fordultam "hàz rabja" vagyok és nincs is kedvem ezen változtatni, eddig mindig abban a bizonyos "rendes lány" ban reménykedtem de mindhiába!

Igen... Én már csak sírok a világról/tól

Viszlát!

2014. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!