Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 18 éves fiadat...

Elengednéd a 18 éves fiadat külföldre a barátaival?

Figyelt kérdés

Olaszország

Görögország

Csehország


2010. nov. 7. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Elengedném. Már nagykorú, és én annak a híve vagyok, hogy önállósodjon mielőbb. Én is 18 évesen mentem külföldre, ráadásul egy kis falucskából. A szomszéd lány már 36 éves, és meg mernék esküdni, hogy még a megyeszékhelyen túl sem járt soha, anyjával apjával lakik.
2010. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
18 eves, akkor nem mindegy? Oda megy, ahova akar.
2010. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18 évesen, ha akar elmegy. Én még örülnék is neki, hogy világot lát.
2010. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
felnőtt, nem szólhatsz bele
2010. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne?! engem 14 évesen engedtek el (küldtek) angliába a szüleim! utána is voltam, semmi bajom nem lett, pedig lány vagyok!!
2010. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nem valami különösen gáz drogbandás baráti kör, akkor persze, jóhogy - de ha meg a baráti körrel van baj, akkor nem a külföld a kérdés...
2010. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Értelmetlen a kérdés, felnőtt emberről van szó, a kérdezőt viszont (és vélhető nevelési módszereit) erősen jellemzi maga a kérdés föltétele :(
2010. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!