Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a posztról?

Figyelt kérdés

nem én írtam,az egyik facebookos csoportban lett kirakva,és a csoport nevét sem akarom reklámozni.


Furcsa dolog történt velem tegnap.A Blaha Lujza téren állt 3,szolibarnított,műkörömmel és műszempillával ellátott,kb.16 évesnek kinéző leányzó,természesen Jack Daniels-el a kezükben.többszázezres ruhákban.

Párbeszédük (a teljesség és 100%-os pontosság igénye nélkül):

1:De ki**szottul meg***tam az idén is a tesitanárt.6 orvost ***tam le,hogy megkapjam azt a g**is papírt.Valami billentyűs zavar volt rajta. Most tökmindegy,csak ne kelljen tesizni.Most vágjátok,hogy akkor mi van?? Ki kell engednem a hajamat,meg a pc-met is ki kell vennem,a k**a életbe...Meg azt b***a a pofámba az a kib**ott tanár,hogy a körmöm hosszú.Hát **** a ****omat,ez a kínok kínja,ilyen életet nem akarok magamnak,És tudjátok milyen nehéz nekem,g**i,a pasim visszarántott a szakadék széléről,vágjátok?!! Itt vannak a hegek a karomba,b***átok meg.Az élet kicsinált,de itt vagyok.Mindenki bekaphatja!! Én annyit szenvedtem,hogy mindenki bekaphatja.

2.Én is kigettingeltem [???-ezt a szót korábban nem hallottam-valami új szleng?! ] ilyen papírokat.Az a f**kalap tanár meg nem akarta elhinni.Aztán az a ki**ott b**i bátyám csinált olyan fotókat,hogy a kórházba vagyok,vagy mi.Mer valami g**i zöld háttér előtt fotózott,és otthon feküdtem az ágyamba.Szóval az a g**i tegnap se volt képes elvinni a kibe**ott fodrászhoz,a g***ibe.

3.B***meg,olyanokat élünk meg,amit soha senki az a k***a életbe.

1.Elegem van amúgy is,én holnap felvágom a k***a ereimet.Nekem olyan szörnyű,senkim sincs,ba***tok meg!!!

(...)

2.Én is b***meg.Apám azt mondta nem viszi el a p***mat Miamiba.Ez olyan sokk,értitek?!! Ki akar csinálni,b***meg.Az IPhone 5 is mindenkinek megvan,én meg 2 ki*****tt héttel a megjelenés után kaptam meg.A k***a kib***tt anyját!! Én nem vagyok tinip**a,én egy érett felnőtt kibeba***tt nő vagyok!!!


Értelmezésként,végszó.

Elhitetik magukról,hogy betegek,és szenvednek.Mostantól egyetlen egy tinédzsernek sem fogom elhinni,ha ilyesféle "kínokkal" áll előttem.Ismertem ugyanis korábban ilyen embereket,tizenéveseket-kitalált betegségek,egy egyszerű oknál-a testnevelés órák ellógása,vagy csak a szimpla unalom- fogva lefizetett orvosok,esetleg tanárok.

Budapest egyik külső kerületében tudtommal van olyan gimnazista diáklány,akinek a papírjai szerint visszafelé hajlik a lába...mégis normálisan tud leülni,és a tanárok sem "veszik észre" a hibát.


Másrészt,az élettapasztalat kérdése-furcsa és kiábrándító a mai fiatalok többsége.Az IPhone és a Minecfraft mellett nem tudják a valódi életet értelmezni.

Szinte kivétel nélkül el vannak kényeztetve,feltűnési viszketegségükkel pedig akár másokat is veszélyeztethetnek.Nem tudják-szerencséjükre,persze-mit jelent a valódi fájdalom,szenvedés és veszteség-ezt példázzák a kitalált betegségek is.Pedig a mai fiatalok többsége már akkor is teljesen kikészül lelkileg,ha a háziorvos felír egy antibiotikumot számára,amit időközönként be kell vennie.Életük hatalmas traumájával azonnal pszichológushoz fordulnak,vagy felvágják az ereiket.Ezután a véres karról készült képek kiteszik az instagramra/facebookra,stb-.,hogy sajnálhassák őket.Persze egy idézettel,mely szerint ők már a poklok poklát is átélték.

Lehetséges,hogy szükség lenne kötelező sorkatonaságra?! Talán a mai nőies "pávák" férfiak lennének?!


Elnézést,ha ez a poszt bárkit is személyében megsértett volna.Kérem az adminokat,semmiképp se töröljék.Várom a kommenteket!



2014. jún. 17. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Nincs ebben semmi szokatlan. Be voltak rúgva. Viccesnek hanzik az Iphone 5 story és sajnos hihetőnek is. :( Ismerek olyan tinit akit azért cikiznek mert neki nem Iphonja van. Az a baj, hogy ez a generáció már egy olyan irányba tart amely nem vezet sehova. Számomra ami elgondolkodtató, hogy a házunk előtt van egy játszótér. Szépen gondozott, Eu-s szabványoknak megfelelően újjították fel.Ennek ellenére még hétvégén is mindig ugyanaz a 3-4 család látogatja. Szinte kihasználatlan.
2014. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezt a két 16 éves lányt pszichológushoz kéne vinni! Nemcsak a trágár szavak miatt, de amiket mondanak, amiatt is.
2014. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg nem segít a pszichológus, mert a mai generáció ezt várja el tőlük. vagy elviszed az összes osztálytársukat is, vagy minek.
2014. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!