Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyha pizzát rendelek, és a...

Hogyha pizzát rendelek, és a borravalót aprópénzben adom (5-10-20 forintosokban) akkor nem fog kicsit rossz szemmel nézni rám a pizzafutár?

Figyelt kérdés
Mert sokan nem szeretik hogyha aprópénzt adnak nekik. Arra hivatkozva hogy sokáig kell számolni hogy pontosan mennyi is az az összeg, meg hogy csörög a zsebükben.
2014. jún. 18. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rossz szemmel fog nézni, dehát ez van, most aprót kapott...
2014. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2014. jún. 18. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy szoktam, hogy kiszámolom a borravalót, hasraütésre egy 2000 Ft-os pizza mellé mondjuk 2-300 Ft - ezt apróból összerakom és betekerem papírba, egy papír hengert csinálok belőle, mint ahogy a pénztáros tárolja az aprókat. Ezután ráírom tollal, hogy hány forint, általában százas kerekségű. Aztán kifizetem a pizzát, de igazából bármi más tételre is jó - és mellé odaadom a guriga borravalót. Ha nem tetszik neki, akkor oda se adom. Nem kötelező, így is rohadt drága már minden, beszéljen a főnökével, hogy szarul fizet... ne nekem kelljen már eltartani mert 1 óra alatt kihozza az 500 forint értékű eledelt aranyáron.
2014. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam apróba adni, de sose számolja át mivel ismernek és elég gyakran is rendelek tőlük.
2014. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha összesen 10-50 Ft borravalót kap? Akkor megöl a szemével? :))
2014. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!