Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzik magukat nagy...

Miért érzik magukat nagy embernek sokan, mikor a szülei pénzével villognak, nem is a sajáttal? Téged nem zavar?

Figyelt kérdés

A haverok folyton kirakják Facebookra, a kocsi előtt fényképezett képeket, meg benne is vigyorogva ülnek mikor mennek valahova, a suli előtt a motorhazteton ülve bandáznak... És mondtam már nekik, hogy miért vagánykodnak a kocsival, mikor nem iy az övé, hanem az anyjáé, de azt mondták, dehogy nem az övék, mert ők használják...

Ja aztán 1x gyorshajtás jött csekk, aztán 2 hétre nuku kocsi...


Miért érzik magukat nagynak a szülők pénzen? Nekem is ezt kellene tennem? Szerintem ciki anyuka autóján vagánykodini... Én is vihetném szülők autóját, sőt tesómét is! De szerintem nem kellene villogni más autójával...


Miért foglalkoztat, hogy ők mit csinálnak?

Miért zavar, hogy más holmikkal villognak?

Téged nem zavar?

20f



2014. jún. 19. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
de zavar, de megnyugtat a gondolat, hogy ezeknek később visszaüt az élet
2014. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően leszarom. Több okból is:

- Az emberek 90%-a nem azt fogja nézni hogy kitől van neki, csak hogy van.

- A csajoknál sem azt nézik hogy szerezted, csak előny ha neked van valami ami a másiknak nincs.

- Ha magad szerzed, akkor is azt fogják mondani hogy "biztos anyuci vette" szóval tökmindegy.

2014. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért ütne nekik vissza az élet. Fiatalok, majd kinőnek belőle. Nem foglalkoztam soha velük.
2014. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar. a Facebook végülis erről szól, a való életben az emberek azon licitálnak, hogy ki keres kevesebbet, ki él rosszabbul, kinek van több hitele, súlyosabb betegsége, szörnyebben viselkedő házastársa stb. A Fészen meg épp fordítva, szerencsére, most képzeld el milyen lenne, ha oda is mindenki a nyomorát rakná ki, tiszta depressziós lenne mindenki.
2014. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
első vagyok...azért, mert azok, akik apuci pénzéből vagánykodnak, és nem dolgoznak meg semmiért, nagyon pofára esnek, ha vmiért elfogy a pénz, meg a legtöbb csak felületes, pénzsóvár párt talál általában.
2014. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, attól hogy villog a pénzzel, még ugyanúgy megtanulhatja a dolgokat, nem jelenti azt hogy ő csak naplopó lesz.


Ismerek sok pénzesebb évfolyamtársat, azért nem mindegy hogy el tudnak járni népszerű helyekre, fesztiválokra, olyan hobbijuk van amire nekem nem is telik, el tud menni nyaralni, világot látni.


Vagy nem mindegy, hogy apuci megveszi a kocsit, házat, másnak meg a fizetése fele elmegy az albérletre, és akkor hónap végén kijön 0-ra.


Jól lehet élni pénz nélkül is és tartalmasan, nem azt mondom, de azért tény hogy egyszerűbb minden, ha van pénzed, és ez a való világ, itt nem mindig a jók győznek.

2014. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Majd kinövi, 20 évesen még bőven belefér. Te sem jársz pucéran mert a ruháért ami rajtad van vagy a lakásért is amibe élsz a szülő dolgozik meg.

Egyszerűen irigyled, ami szintén belefér, majd ez hajt előre hogy neked is legyen.

Engem nem zavar szerintem minden szülő venne gyerekének kocsit és lakást ha megtehetné, hisz miért dolgozna ha nem azért, hogy a gyereknek könnyebb élete legyen mint neki volt.

2014. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tipikus irigyseg. Ha a csalad tehetos az az o penze is. Semmi koze a munkahoz, meg h ki kereste meg. Az h lotton, prostitucioval, kabsterrel, vagy adocsalassal, netantan barmi tisztesseges uton kereste meg az apja anyja ukdednagyapja senkit nem erdekel. O csapathatja mert van penze. Ennyire egyszeru. Elvis vagy hilton orokoseitol megkerdezte barki is h mire fel szorjak a penzt? Nem. Akinek van hadd oruljon, mi meg megszivtuk, ez ilyen egyszeru.
2014. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, inkabb megmosolygom az ilyen embereket.
2014. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nekik nem csap vissza az élet, jó suliba dugják be őket, utána a szülők jó munkahelyre is berakják őket. Aki elcseszi, az lehet, hogy anyuciék nélkül is életképtelen lenne.
2014. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!