Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar ha középpontban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ha középpontban vagyok, és sokan figyelnek?

Figyelt kérdés
Nem magamtól keresem az olyan helyzeteket , hogy középpontba kerüljek. Egyszerűen sokan megnéznek amitől én még mindig zavart vagyok.Nem tudok ezzel kibékülni.
2013. ápr. 3. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
engem is zavar..
2013. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
más nők olyannyira tudják élvezni amint férfitekintetek tömkelege csak rájuk szegeződik.. szinte lesik az ilyen alkalmakat.. nekem pedig görcsbe rándul a gyomrom.. ennél kevésbé feltűnően már nem is öltözködhetnék.. már sminkelni is alig szoktam kb lehajtott fővel végigslattyogok az utcán, de még akkor is kapom az oolyan megjegyzéseket,hogy : huuu de szép az arcod, meg egyebek...:SSSSS wááááá
2013. ápr. 3. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs elég önbizalmad. Sőt, több, mint biztos... gondolj arra, hogy csak a testedet látják, a gondolataidat és a személyiségedet nem, szóval csak nyugi :)
2013. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nem akart "nyilvánosság" nagy teher lehet. Te talán olyan típus vagy, aki akaratlanul is vonzza a szemeket. De lehet, hogy van valami más oka is annak, hogy ez téged ennyire zavar (pl. a fiúktól való félelem, vagy nem tudom).
2013. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát az biztos is:D

az önbizalomhiány

a tekintetvonzás

de még a félelem is stimmel.:)

2013. ápr. 3. 22:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy önbizalomhiányos? És miért félsz a fiúktól?
2013. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát az önbizalomhiányt szerintem örököltem, meg vannak olyan hibáim amiket én pl. nem bírok elviselni/elfogadni( de a tömeg nem látja őket...)

fiúktól meg azért félek, mert nem volt kb egész életemben előttem egy konkrét férfi ideál, vagy példa, ígyhát nem ismerem őket. kb úgy kezelem őket mint vmi külön fajt. pedig hát tudom , h ők is ugyanolyan emberek mint bárki más, csak hát ..így sikerültem.

2013. ápr. 3. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valamit nem tudsz elfogadni, azon próbálj változtatni. Tudom, hogy könnyű mondani, de nem lehetetlen megtenni. Gondolom, nem lehetett túl jó apa-/férfimintád, ez szokott hiányozni a hozzád hasonló lányoknál. Ha egy fiú közeledne hozzád, akkor mit tennél? És hány éves vagy?
2013. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

17 vagyok. és ezek olyan testi hibák amiken nem tudok változtatni..:/

jó de,az egyiken tervezem hogy fogok, csak sokba kerül meg nagy stresszel jár.. úgyhogy még várat magára a dolog..

2013. ápr. 3. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az, amin nem tudsz változtatni? Ha nem akarod itt leírni, akkor esetleg priviben. Egyébként a legtöbb változás akaraterőt és kitartást kíván, de emiatt nem szabad feladnod. Azt elmondanám, hogy minél tovább halogatod, annál nehezebb lesz. Tudom, mert én így csináltam, és nehezebb, mint ha hamarabb léptem volna.
2013. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!