Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rondákat miért nem lehet...

A rondákat miért nem lehet emberszámba venni?

Figyelt kérdés
Ronda vagyok, mindenki röhög rajtam, sugdolózik feltűnően rólam és fintorog rám. Az osztályomban mindenki úgy kezelt, mint egy fogyatékost, legtöbbször nem szóltak hozzám, de ha igen akkor vagy hülyének akartak nézni vagy megjegyezték, hogy milyen csúnya vagyok. Én próbáltam nyitni feléjük, de olyankor el kezdték mondogatni, hogy nemérdekelnemérdekelnemérdekel... Az egyik tankönyvet késve kaptam meg, mentem érte a tanárhoz, mert láttam, hogy többen is mennek, de a papírra az volt írva, hogy délután lehet menni, gondoltam, hogy biztos kiadja, mert másik is mennek. Úgy leb***ott, hogy az hihetetlen. Mondtam neki, hogy én vonattal járok, órákat kell várnom a vonatokra erre azt mondta, hogy az őt nem érdekli. A másik osztálytársamnak egy szót sem szólt. A töritanár a vezetéknevemen szólít, ha valamit tévesen írok le, felolvassa az osztály előtt. Egyszer én segítettem az előttem ülő lánynak, az ő dolgozata 3-as lett, az enyém 1-es... Ha ki kell állni az osztály elé kiselőadásra folyton megy a röhögés meg a beszólogatás, hogy nézd már milyen feje van, te ronda szar, stb. Miért nem lehet emberszámba venni a rondákat? Enélkül is van elég bajunk.

2014. jún. 20. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ebben a korban sajnos elég gonoszak egymással a gyerekek,majd később már biztos nem a külsőd miatt fognak megítélni.
2014. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem csak a gyerekek gonoszak velem, hanem a felnőttek is. És nem vagyok már gyerek. 21 éves vagyok.
2014. jún. 20. 20:47
 3/17 A kérdező kommentje:
Mégcsak köszönésre se méltatnak.
2014. jún. 20. 20:47
 4/17 A kérdező kommentje:
A mamám és anyám jelentős különbséget tett a tesóm meg köztem, mert ő jól néz ki, én meg nem.
2014. jún. 20. 20:51
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Arany szivem! :( az emberek rohadekok....
2014. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Semmi értelme az életemnek. 1 okot mondjatok, hogy miért ne legyek öngyilkos.
2014. jún. 20. 20:59
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nah igen a fiatalok többsége tényleg a külsőségek alapján ítél. Öcsémet rendszeresen megakarják verni az osztálytársai, csak azért mert csöndes. Nevetséges szerintem. Mit tudnál tenni? Kevés olyan külső hiba van, amin ne lehetne változtatni. Szemüveges vagy -kontaktlencse, csúnya a bőröd-kozmetikus, túlsúly-mozgás+egészséges kalóriaszegény táplálkozás. Nyilván, ne miattuk akarj megváltozni, de ha annyira megbélyegeznek lehet célszerű lenne. A másik módszer, hogy valamiben sikereket érsz el, hogy ne csak a külsődet lássák.
2014. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Úgy hogy van az egész fejem ocsmány.
2014. jún. 20. 21:12
 9/17 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2014. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lány. És mielőtt a sminkelést írnátok azzal is próbálkoztam és semmit nem segít.
2014. jún. 20. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!