Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jut ki egyeseknek amíg...

Miért jut ki egyeseknek amíg másoknak nem?

Figyelt kérdés

A Boldogság, barátok, munka, pénz. Miért jut ki ez egyes embereknek és megvan mindenük, amíg másoknak mint én nincs munkahelye mert nem talál hiába keres, nincsenek barátai, és soha nem lesz szerelmes meg ha volt is egyoldalú =(.


Aki ugyanígy érez kérem ossza meg a véleményét. Csak normális válaszokat légyszíves.



2014. jún. 21. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintetek nincs , én szerintem meg túl egyszerűek lennének a dolgok csak úgy! De a lényeg, hogy más lehet más véleményen, attól nem biztos, hogy igaza is van annak, aki azt mondja mese! De itt zárjuk is le a vitát!
2014. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Jut... ez elég passzív megközelítés. A jómódért, jó emberi kapcsolatokért tenni kell. Ezen keresztül a boldogságért is.


Ülni és várni a sült galambot - na abból biztosan nem lesz eredmény. Tessék kezdeményezni, lehetőségeket felkutatni, érdeklődni az emberek iránt. Máris minden nap egy lépéssel közelebb kerülhetsz a vágyott élethelyzethez.


Sajnos az emberek többsége ott bukik el, hogy inkább otthon sajnálja magát, de erőfeszítést nem szívesen tesz azért, hogy jobb élete legyen.

2014. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
De azt mindig kihagyják az emberek, hogy van aki ül és várja a sült galambot és meg is kapja... Na ilyenkor mi van? És nem csak pár ilyen ember van. Sokan olyan helyre születnek olyan családba, ahol szinte nem kell semmit sem csinálniuk.
2014. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12-es teljes mértékben igazat szóltál sajnos én sem merek kezdeményezni akár milyen téren, már eleve úgy fogalmazódnak meg bennem a gondolatok nem megyek oda valakihez nem szólítom meg mert biztos terhére lennék, utál, nem akarja hogy oda menjek, vagy egyéb más amitől úgy érzem csak a terhére vagyok a társadalomnak sőt egyes személyeknek is. Súlyos önbizalom hiány betegségben szenvedek semmi nem okoz örömet és nincs siker élményem sem, a férfiak is csak egy könnyűvérű nőként tekintenek rám holott soha nem voltam még férfival sem és már 25 vagyok. Csúnya sem vagyok és buta sem mert tanultam van 2 szakmám és adok a külsőmre is. Tisztelet tudó ember vagyok de viszont eléggé tartózkodó is az új dolgoktól. Az életben nem érek el sikereket, nincsenek barátaim sem nem kapok segítséget sem munka terén és emiatt nem tudok önerőből sem elindulni. Amiatt is írok ide mert ezt sem tudom senkinek sem elmondani és jól esik megosztani mással. =(


Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 21. 23:23
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem a munka nem jon ossze,

pont most irtam le:

‘’ tanultam, szamitogepes vegzettseg, elektronikai, telefonokhoz is

ertek stb

munka, aljamunkak, fekete munkak, egyenlore diakkent jobban

kerestem.

baratno, volt, nem birta h mindig melozok, h legalabb penzem

legyen (havi 250-300-350!)

nyaggatott, felkaptam a vizet kidobtam.

lakas, van, tobb is.

kocsi, van.

stb: huzok a fenebe kulfoldre, elegem van a kamu hirdetesekbol,

Nav bol, h a fonokom olyan, aki a munkat nem tudja megcsinalni,

van 8 altalanosa... es melle ketszter annyit kap... ez a szep jovo, erre

valajak gyereket?‘’

ennyit er ha tanulsz, egyenlore legalabbis.

2014. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
^én se bíznék olyan emberre normális munkát, aki így ír mint te:D szánalmas vagy
2014. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!