Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A külsőségeken kívül, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőségeken kívül, szerintetek milyen okai lehetnek annak, hogy egyeseknek mindig van valakijük, míg másoknak sosincs?

Figyelt kérdés
Úgy jutott eszembe a kérdés, hogy ismerek pár nem túl szép és nem is túl csinos lányt, akiknek mindig van valakijük és ráadásul a legtöbb hosszú kapcsolat. Azt sem mondanám, hogy nem válogatnak. Viszont ismerek pár gyönyörű lányt is, akiknek sosincs senkijük, pedig nagyon szeretnének. Nekik pedig nem azért nincs, mert túlságosan válogatnak, hanem mert nem is nagyon kezdeményez náluk szinte senki.
2012. dec. 11. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nekem csak a külsőm miatt nem lesz senkim, hiába próbálkoztam már rengeteg lánynál.
2012. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerencse!

vannak szerencsés emberek és vannak kevésbé szerencsések,ennyi!

2012. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudod, férfiismerőseim szerint vannak nők, akik szépek, de nagyon "hidegek". Nem tudnak szeretetet adni és kapni, és ez a férfiakat hosszú távon taszítja.

A másik ok pedig, ha valaki elviselhetetlenül hisztis, felületes, felszínes és a párkapcsolatban is ezt hozza...

2012. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"akik szépek, de nagyon "hidegek"" te jó ég!!!Ez egy hatalmas baromság!!!
2012. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Én is ismerek ilyen nőt, és nem volt még tartós kapcsolata...
2012. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Túl nagy igény, túl alacsony igény.
2012. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem te az egyik szép-de nem jut-kategoriába gondolod magad.Igazából azon múlik,ki milyen személyiség,ha az sugárzik belőle,hogy vidám és magabiztos és élettel teli.Míg vannak,akik mellett élni se lenne kedve az embernek,annyira negatív.Én ha a külsőségeket nem nézem,a saját lényemet(pasi vagyok) a jókedvű,vicces,őszinte,nyugodt,különc srácot olyan majdnem félúton gondolom,talán közelebb a vidámhoz,ha nem veszem a hangulatingadozást.Szóval a kisugárzás,az számít.
2012. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen jó kérdés! Erre én is szeretném tudni a választ. Rám is azt mondják hogy külsőre nincs velem baj még se kellek másra csak szexre esetleg! 33L
2012. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és állítólag olyan kis aranyos vagyok! De akkor meg mér nem...???
2012. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy volt valahogy, hogy csak a legelső pasit volt nehéz megszerezni, utána a többi már jött magától, vagy nem tudom... attól hogy egyet megszereztem és kicsit meg/kiismertem a férfiakat onnantól már könnyebb volt a továbbiakat is bevonzani. eddig több mint 8 év alatt 4 hosszabb kapcsolatom volt és max. 1 hét telt el mindegyik között és sose erőlködtem rajta, hogy legyen újabb. pedig nem vagyok én se kifejezetten szép, talán csak aranyos.
2012. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!