Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyeseknek van családi,...

Egyeseknek van családi, másoknak nincs? Vagy valaki tréfálkozik?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem "sírok" érte, jó lesz az 5-én is csak páran azt írták hogy már a számlájukon van. Máskor mindenki egy nap szokta kapni, max. 1-2 óra különbséggel. Ugyanannál banknál ahol én vagyok, valaki írta hogy megjött, nekem viszont nem. Most tényleg ilyen különbségek vannak, vagy valaki örömét leli abban hogy a másikat szivatja, felesleges reményt keltve abban aki nagyon várja már.
2012. okt. 27. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg utaltak ma-nekem is-hozzáteszem. Otp-s vagyok nem titok. Valóban mindig második munkanap hivatalosan az utalás napja-ezt pedig azért tudom, mert én is banki ügyintéző vagyok-és akkor szoktak utalni a MÁKtól.
2012. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Majd nézd meg 2 óra múlva. :)
2012. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Jégtánc ***** válasza:
51%
Nem tréfa,mindenki megfogja kapni.Nem tudom mitől függ hogy valaki ekkor,valaki meg akkor.Azt hiszem 31-ig mindenkinek kiutalják
2012. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
lehet, hogy hü..e kérdés, de aki nem kártyára kapja, hanem a postás hozza ki, azt is hozzák hamarabb?
2012. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Jégtánc ***** válasza:
79%
Igen
2012. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is megjött ma reggel, KH-s számlára. Meg is lepődtem rajta. Szerintem még a mai napon mindenki meg fogja kapni.
2012. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Én is megkaptam, Erste-s számlára.
2012. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is K&H-s vagyok amúgy, egy órája néztem kb., nem volt semmi. Általában egy adott bank egyszerre szokta rátenni. Meg azért is fura, mert tegnap valaki azt írta, hogy 26-án utalják. És ha a MÁK utal, nincs rajta aznap, csak másnap az új rendszer szerint is.
2012. okt. 27. 10:14
 9/14 Jégtánc ***** válasza:
Valahova belinkeltem az egyik válaszoló levelét amit a MÁK írt neki.Abban volt benne
2012. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én erstés vok és én se kaptam még meg...
2012. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!