Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni ha...

Hogyan lehet elfogadni ha egyedül érzed magad?

Figyelt kérdés

Szürnyen magányos vagyok, és egyre rosszabb, nehezen bírom, nincs a családomon kívül senki, sem barátok, sem ismerősök akiket érdekelnék, vagy elmehetnénk valamerre, nincs kivel kimozdúlni, csak ithol ülök egyre nehezebben bírom. úgy érzem senkinek nem kellek, nem kell a társaságom, ha volt is valaki (barát, ismerős, szomszéd) azok vagy kimentek külföldre, vagy megváltoztak, és eltávolodtunk.

Egyedül már nem bírom, az ember társas lény, csak nézem a sok boldog emberkéket a facen is megosztogatják hogy merre jártak nemrég, én meg itt gyötröm magam.

Nem tudom hogy lehetne ebből kilábalni, és új embereket megismerni, nem járok Discóba, mert nem szeretem, az a zene, társaság nem nekem való, nem vagyok az a tipus, és az élő zene híve vagyok, és hát errefelé még koncertek sem nagyon vannak...

Senki nem keres, unalmas az életem, és nincs már semmi jó amiről beszélhetnék, talán, sőt ez itt a baj, hogy unalmas vagyok...ki kiváncsi egy ilyenre...



2014. jún. 23. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem leszel mindig egyedül! Az meg, hogy ki mit oszt meg, csak egy dolog. Általában azok osztogatnak naponta akik eléggé unatkoznak és ebben élik ki magukat, hogy még a nokedli szaggatást is kiposztolják.
2014. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok és szerintem ez egyre rosszabb lesz, tenni kellene ellene, én is sok tanácsot végig hallgattam már és tudom, hogy ez azoktól nem hiteles, akik úgymond "kívülállók". Nem lehet egy csettintésre megváltozni.
2014. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Egyébként pedig ezen csak te tudsz változtatni! Itt a nyár, ha látsz valamilyen számodra érdekes programot(nem tudom, milyen helyen laksz, mennyire gyakori ez), menj el, legyél nyitott, szólítsd meg az embereket. Vagy végső esetben próbálj meg neten barátkozni, sok mindenkinek összejön ;)
2014. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3: "menj el, legyél nyitott, szólítsd meg az embereket" Pont errről beszéltem :) ez nem így működik, ehhez nyitottnak kell lenni és ez nem megy, hogy én most eldöntöm "ezen túl ilyen leszek". 2es voltam
2014. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy veled beszél a családod! Nekem ugyanez a helyzet, csak még az sincs.
2014. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4 én is ilyen voltam, sőt még családi problémáim is vannak, és igenis eldöntöttem, hogy megpróbálok változtatni a helyzeten, és nyitottabb lenni....eleinte pokolian nehéz volt egyáltalán megszólalni idegenek előtt, aztán csak sikerült...és most kicsit sem érzem egyedül magam, vannak barátaim, ha szeretnék valahova menni, tudok embereket hívni magammal, megtanultam, hogyan kell új ismeretségeket kötni...egy szóval sem mondtam, hogy könnyű, és egy csettintésre meg lehet változni, de minden csak elhatározás kérdése!

3as voltam

2014. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Depizóna, fujj.
2014. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Le kell mondanod a legtöbb dologról, mármint a szükségletéről, és meg kell találnod a jó dolgokat amiket otthon egyedül is csinálhatsz, pl. film nézés, edzés stb. Nem megoldás, de legalább könnyebbé és jobbá teszed a szar helyzetet. (na meg persze az életben általában azt kapod meg amire nincs szükséged, és/vagy nem akarod) A Hurrikán c. filmből tanultam meg a legjobban ezeket. Ez mind csak a fejedben van, ezek az érzések meg a többi szar, és kemény munkával elfogadod a helyzetet és kihozod belőle a maximumot már nem is olyan szar az élet.
2014. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 4 -es tökéletesen mondja egyébként! Midig jönnek ezek az ostoba klisék, változz, légy nyitott, csináld ezt csináld azt, de még a hülye is tudja, hogy ezeket kéne csinálnia, DE nem megy, nem képes erre az ember mert nem olyan mint egy b@ szott gép. Szerintem jó ha 50 ilyen emberből 1 képes csak ezt a nehéz utat végigjárni. Ez majdnem olyan, mintha egy teljesen szétcsapott drogfüggőnek azt mondanád, hogy ettől a perctől tedd le ezt a szart és felejtsd el... Jah persze szép is lenne...
2014. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 JoshX válasza:
Nem gondoltam volna, hogy találok olyan kérdést, amire ennyire emlékeztet a saját helyzetemre. Nálam azóta tart ez az érzés mióta barátnőm dobott, az sem volt egyszerű feldolgozni, de csak akkor vettem észre, hogy rajta és a családomon kívül nincs senkim. Persze próbáltam visszaszerezni, de esélytelen, nagyon elrontottam azt a kapcsolatot. Most viszont egész nap csak szenvedéssel telik, utálok felmenni a facebookra, mivel úgysem ír senki, a legjobb barátom a párjával hónapok óta kinn él külföldön, és egyre ritkábban beszélgetünk. Amíg barátnőm meg volt észre sem vettem, hogy mennyire is egyedül vagyok. Persze tudom ismerkedni kell, barátkozni, erősnek maradni, de a nap mint nap végig harcolni, úgy hogy nem látsz semmi fényt az alagút végén, az egyik legnehezebb dolog amit ismerek!
2014. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!