Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/nök ti mire vágytok az...

Lányok/nök ti mire vágytok az életbe a legjobban?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert érdekel mennyire külömböznek az

elvárásaitok a fiukhoz képest Mert én most 22F vagyok és nekem

a vagyonszerzés most mindennél fontosabb!! Szoval kinek mi a célja? Mi a legfontosabb dolog amit szeretne megkapni?


2014. jún. 23. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Normális társ, család, gyerek.

De 20 évesen a normális munka megtalálása volt a legfontosabb.

2014. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 piriiiiii ***** válasza:

Hogy a lehető legjobban kifejezhessem magamat a nekem tetsző művészeti ágakban (rajz, zene, fotó, film, szobrászat, írás). Szerintem hosszú ideig ez lesz a legnagyobb vágyam. Aztán idővel jön az, hogy találjak egy olyan társat magam mellé, akivel a legszívesebben nevelnék édes kisgyermekeket.

Bár a legfőbb az, hogy minden napom boldog legyen. És ezért csak én, egyedül én tehetek.

2014. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szabadság minden téren.
2014. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Értem 2-es eddig nekem ugy tünik ebböl a két válaszból

hogy egyátalán nem fontos a pénz pedig az is fontos dolog.

Egyépként téged teljesen boldoggá tessz a müvészeti kifejezés?

2014. jún. 23. 21:35
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a pénz, azért is volt először a munka a legfontosabb.

De nem életcél. Csak kell egy alap a biztonságos jövőhöz.

1-es voltam

2014. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Kor függő. 30 alatt a pénz az élvhajhászat, dolce vita életmód, alkohol, bulik, orgiák érdeklik őket. 30 felett viszont egyre hangosabban ketyeg a biológiai óra, akkor próbálnak keríteni egy apának való balekot. Ha jót akarsz magadnak kedves kérdező, akkor olyan párt érdemes választani akinek fiatalon 20-25 is a komoly párkapcsolat és a család a legfontosabb. Ők az igazi értékek, a törtető dolce vita egoista nők tömkelegében.
2014. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Én egy világ körüli útról álmodozom, meg egy óceánjáró hajóról, meg egy magánrepcsiről, meg egy férjről akit kínozhatok és csicskáztathatok, és aki megszüli helyettem a gyereket.
2014. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 piriiiiii ***** válasza:

Nos, adott pillanatban teljesen boldoggá tesz, de ahhoz, hogy az egész életem boldog legyen, más is kell természetesen, nem csak a művészet.

Ezen túl én a művészetben képzelem el a munkámat is, így az is meg lenne oldva. Tény, ami tény, a művészek sokszor csórók - csakhogy én talpraesett is vagyok.

2014. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

6: Ha meg már 20 évesen családot szeretne egy nő, akkor meg megkapja, hogy biztosan csak el akarja tartani magát egy pasival és inkább menjen dolgozni.

Semmi sem jó :)

2014. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nah már nagyon összekavarodtak a dolgok és nem tudom most

akkor az élet értelme a család lenne??

2014. jún. 23. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!