Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire vagytok képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire vagytok képesek elviselni azt, hogy sok lány elhanyagolja magát egy hosszabb kapcsolatban? Megszoktatok moondani nekik, hogy kicsit figyeljenek jobban oda magukra? Mi az ami legjobban zavar, mitől igenytelenek egy lány?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
En meg egyszer sem figyeltem meg ilyet csak hallottam rola. Megbeszeles lehet, hogy rosszul sulne el, inkabb dicserd meg akkor amikor igenyes, vidd el moziba, buliba, szinhazba, ahova szepen fel kell oltozni, vegyel neki fitness berletet, stb.
2013. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

zsíros haj, büdös száj, intim higiénia meg NEM léte, sárga fogak

ezekkel a világból ki lehet engem kergetni extrém rövid időn belül(1-2hét) :D

22F

2013. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én amúgy lány vagyok- de köszi az ötletet :D azért vagyok kíváncsi erre ,mert sok ismerősöm tok elhanyagolja magát mikor tok régóta együtt vannak ,és kíváncsi vagyok h ez a pasikat Nem zavarja e.
2013. máj. 10. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:

igen is meg nem is.


Igazából az ember mindenhogy szereti a párját és ez így van jól. Ettől függetlenül az ember örül neki, ha a párja megpróbál azért kicsit teperni érte akkor is, ha már megkapta. Valahogy így tűnik igaznak a szerelem.

2013. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 12:31


És neked hófehérek a fogaid? Szerintem nem sok embernek. :) (Persze alapvető higiénia kell.)

2013. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a barátnőmre egy szavam sem lehet. Még akkor is kirittyenti magát ha csak a szemetet viszi le. Napi 2-3 órát van a fürdőben, hétköznap... hétvégén alig látom.
2013. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát attól h 3 éve vagyok a párommal a mindennapi fürdés, fogmosás... stb nem marad el. Sminkelni csak annyit szoktam h kihúzom a szemem. Ha ez valahogy elmarad akkor sem zavarja a párom. Reggel kócosan és nyúzottan is szeret engem. Persze azért nem járok szakadtan sem. Egyszerűen nem a legjobb ruháimat veszem fel. De ha valami mégsem tetszik neki akkor szól. Nálunk ebből nincs hiszti. Nem sértődök meg és ő ezt nagyon jól tudja. Nem tetszik neki egy ruhám? Hát akkor nem veszem fel többet. Ennyi.
2013. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a fürdés, fogmosás, hajmosás alap dolog ha van párod, ha nincs.

De tény, így 5 év után nálunk is van olyan, hogy nem sminkelem ki magam itthonra, mert felesleges. Vagy itthon nem farmerben meg a legjobb felsőmben főzök, hanem egy kényelmes itthoni ruhában. A hajvasalót is elfelejtettem már itthonra, mert régen sokat vasaltam a hajam, hogy így jobban nézzen ki. Aztán rájöttem, hogy a saját hajam megy tönkre a mindennapos vasalástól, így ha nem muszáj az is elmarad. A fésű természetesen nem.

Sok férfi tévedésben van. Nem mi nők hanyagoljuk el magunkat, csak ők értik félre az egészet.

Nézzük élőről. A pár találkozgat, randizik, 1-2 napot eltölt együtt. A lány kirittyenti magát, hogy szépnek tűnjön. Összeköltöznek. A fiú azt mondja a lány elhanyagolja magát. Közben igazából nem is így van, csak ki az a (bocsánat) bolond nő, aki az otthoni takarításra és a főzésre kisminkeli magát, ezzel tönkretéve a bőrét, vagy göndöríti/vasalja a haját naponta, ezzel tönkretéve a haját. Ki az a nő, aki szűk farmerben tud takarítani, mikor hajolni/guggolni/nyújtozni (kész torna) egy takarítás. Ki főz a legjobb pólójában, mikor csak átveszi a szagát, rácsöppen az étel, stb.??

A fiúk tévedésben vannak. A nő nem elhanyagolja magát, hanem ember módjára viselkedik a házában, nem pedig plázacicaként.

Az persze más dolog, ha tényleg nem fürdik, stb., az tényleg nem jó.

De hé, fiúk! Ti talán otthonra fűvágáshoz a legjobb nadrágotokat, pólótokat veszitek fel, és bezselézitek a hajatokat? Na ugye, hogy nem. :)

Az a férfi, aki elvárja a feleségétől, hogy plázamegjelenéssel főzzön otthon, az inkább járjon a pillangóklubba.

2018. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!