Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/nök ti mire vágytok az...

Lányok/nök ti mire vágytok az életbe a legjobban?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert érdekel mennyire külömböznek az

elvárásaitok a fiukhoz képest Mert én most 22F vagyok és nekem

a vagyonszerzés most mindennél fontosabb!! Szoval kinek mi a célja? Mi a legfontosabb dolog amit szeretne megkapni?


2014. jún. 23. 21:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
megvesszük azt is pénzen
2014. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Boldogságot nem fogsz venni pénzen még te se :))
2014. jún. 23. 22:08
 13/21 piriiiiii ***** válasza:

Nem, az élet értelme azért ennél bonyolultabb... Bár nagyon felületes lennék, ha azt mondanám, hogy a család nem tud pont elég bonyolult lenni. :D

Mindenkit más tesz boldoggá. A legfontosabb, hogy meglássuk az értékeket, úgy értem, az IGAZI értékeket. Hogy éljünk, ahogy az emberi faj él, megszületünk, felnövünk, dolgozunk és szeretünk, esetleg gyűlölünk... de fontos, hogy inkább szeressünk. És mindezt a lehető legjobb utakon tegyük - ne mindig a könnyebbiket választva, inkább a tisztát, az egyenest.

S, talán az egész élet maga arról szól, hogy megtanuljunk élni. Merthogy hibákat követünk el, hibák garmadáját, amik segítenek rájönni dolgokra. Az egész élet tanulás, lelki, szellemi és persze azért fizikai fejlődés. Fejlődés.

Ja igen, milyen ostoba is vagyok... hát persze. Fejlődni vágyok a legjobban. :)

2014. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 piriiiiii ***** válasza:
(Hát, azért én örülnék egy félmillás fényképezőgépnek, azzal sok jó pillanatot tudnék szerezni / és megörökíteni; meg örülnék egy szintén több százezres lónak is, de ő is adna érte örömöt és boldogságot, és én is szívesen utaznék, de az is pénz... pedig mind boldogságot ad, de mind pénz, sajnos ez van, a pénz az "fontos")
2014. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

A top5:


1. holtversenyben:

- egészség és boldogság azoknak akik fontosak nekem.

- lottófőnyeremény az eurolottón

2.

- szépnek lenni

3.

- legyen önbizalmam

4.

- tudni mi vár ránk, a családra.

5.

- ne legyek egyedül öreg koromra, ne váljak egy magányos és megkeseredett "macskás nénivé", akit a kölykök gúnyolnak, a felnőttek meg sajnálnak vagy utálnak...

2014. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Ha meg már 20 évesen családot szeretne egy nő, akkor meg megkapja, hogy biztosan csak el akarja tartani magát egy pasival és inkább menjen dolgozni.

Semmi sem jó :)"


Attól, hogy valaki 20 évesen családot szeretne még járhat komoly egyetemi szakra, vagy lehet egy jó szakmája. Orvosira járok, vannak évfolyamtársaim, akiknek egyetem alatt lett babájuk, tervezetten, van aki inkább utánra tervezi, de nem hiszem, hogy bárki rájuk merné fogni, hogy eltartatják magukat. De nem is kell komoly egyetemi végzettség, a mentalitás a lényeg. Az a tény, hogy a férj nélkül is megállná a helyét a nő a világban.


És kedves kérdező, igen nekem a család az élet értelme továbbá az, hogy olyan munkám/hivatásom legyen, ami hozzátesz ehhez a világhoz és van értelme. De a család az első.


24F

2014. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sok célom van. Szeretnék az imádott szakmámban elhelyezkedni, és jó munkaerő lenni. Szeretném körbeutazni a világot. Szeretnék elvégezni pár tanfolyamot, szeretnék jó fotós lenni, szeretnék idegennyelveket tanulni, rengeteg barátot szerezni, sok élményt gyűjteni.


Viszont a legfontosabb, amit a legjobban szeretnék az az, hogy boldog lehessek valakivel, aki szintén szeret, tisztel, megbecsül, bízik bennem, őszinte és hűséges hozzám, és együtt, boldogan öregedjünk meg. Ezért az egyért tényleg az összes fentebb leírtról örömmel lemondanék.


21l

2014. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy nagyon nehéz kialakitani a boldog családi légkört

és közbe menö üzletembernek lenni egyben. Mert a kettö majdnem

kizárja egymást pl az én mostani életstilusom egyátalán nem felelne meg egy családapa szerepnek mert folyton csak rohanok az életem után. Szoval szerintem király az az ember aki ezt összebirja hozni

hogy minden stimmeljen.

2014. jún. 23. 22:25
 19/21 A kérdező kommentje:

16-os nekem ugy tünik te megtaláltad a helyed a világban :))

Sok sikert ;)

2014. jún. 23. 22:32
 20/21 anonim ***** válasza:

"16-os nekem ugy tünik te megtaláltad a helyed a világban :))

Sok sikert ;)"


Hmmm fogjuk rá :-D Már csak egy nő kell, akivel megoszthatom a világomat.

Neked is sok sikert és boldogságot. :-)

2014. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!