Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozóval vagytok a...

Melyik alapozóval vagytok a legjobban megelégedve, és miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Astor skin match illetve astor HD Mattitude alapozó,és az utóbbi a kedvenc.

Azért szeretem az astor alapozókat mert nagyon passzolnak a bőrszínemhez ami inkább sárgás tónus mint rózsaszín viszont világos (nem vagyok májbeteg:D), így elég nehéz alapozót találni ami nem látszik hogy van rajtam.

Nos a Mattitude meg nem csak kacsa szöveg,tényleg mattít,más alapozóval ha reggel felkenem délután már T zónában tiszta zsíros a bőröm,ezzel egyáltalán nem,bármilyen púdert használok felé.

Fedésük is jó,persze pattanás van az ember fején az nem tűnik el tőlük, de szép egyenletes arcbőrt adnak maszkhatás nélkül,tényleg ha közelről nézi az ember se veszi észre hogy van rajtam alapozó. Bőrhibákra meg ott a korrektor.

2013. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem problemas borom van es a legjobb a Clinique Anti-blemish alapozoja, pedig rengeteget kiprobaltam. A 02-es szin tokeletesen passzol a borom szinehez es az alapozo nem hogy nem ront, de javit is a borom allapotan. Evek ota hasznalom.

Amikor valami nagyon fontos alkalom van, akkor pedig az Estee Lauder Doublewear alapozot hasznalom, mert tokeletesen tart egesz nap, megbizhatok benne barmikor, barmilyen korulmenyek kozott (akar 40 fokban izzadva egesz nap, akkor is tokeletes marad). De ez nagyon eros, nem hasznalnam minden nap.

Dragak, de mindig kuponnal veszem, akkor 2000-2500 ft-tal olcsobban hozzajutok, es akkor mar majdnem annyiba kerul, mint egy drogerias alapozo, csak sokkal jobb es nagyon sokaig kitart. (most is varom a novemberi Joy napokat a kovetkezo beszerzessel :D)

2013. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!