Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » S. O. S.! Mit csináltok akkor...

S. O. S.! Mit csináltok akkor ha egy furcsa bácsi nekiáll veletek beszélgetni az utcán, és ti nem akkrjátok?

Figyelt kérdés
Mind ezt úgy hogy 14 éves vagyok, eldugott környéken ahol senki nem jár és egy 50 év körüli fazon elkezd veletek jópofizni meg furákat mondani.Mielőtt valaki kérdezi mit csinálok ott egyedül , velem volt a barátnőm és haza fele mentünk egy sétából 20:00 óra fele, szóval még elég világos volt.
2014. jún. 25. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne hallgasd meg. Egyszerűen rá se nézz, sétálj tovább.
2014. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne állj vele szóba!!
2014. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Azonnal otthagynám.
2014. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
beszélgess vele, ismerd meg, lehet hogy valami művész, nem kell mindig mindenben valami rosszat látni, new yorkban az emberek mosolyognak egymásra, spontán beszélgetnek, te meg befordulsz, annyira tipikus magyar mentalitás ez a mindenki más hülye meg beteg csak én vagyok normális
2014. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
kedves utolso, 36 eves no vagyok, de eszem agaban sincs csak baratkozasbol, mert jofej vagyok 14-16 eves fiukat leszolitani, mert beszelgetni tamad kedvem.... szituacio fuggo, de csakugy nem szolitgatok le senkit az utcan . hagy ott a francba, rafinalt, dorzsolt pedofil allat, persze csak ugy dumcsizgatni tamat kedve egy 14 eves kislannyal az utcan ...
2014. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Elnézést, sietnem kell" és továbbmész.
2014. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4


Ezt a mondatot is elolvastad?

"egy 50 év körüli fazon elkezd veletek jópofizni meg furákat mondani."


No meg az eldugott környék.


Neked nincs gyereked ugye? Azért gondolom csak, mert ha lenne ekkora marhaságot nem tanácsoltál volna.


Kérdező! Simán menj el mellette.

2014. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!