Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ask. Fm-en ismertek olyanokat...

Ask. Fm-en ismertek olyanokat akik mondjuk 100like után küldenek ajit? Vagy akik signet kuldenek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 11:56
 1/2 anonim válasza:

Édes fiam-lányom, ez meg milyen kérdés?! Jobb ember leszel egy rohadt ajándéktól? Mert szerintem nem.

Nem azért kell likeolni, hogy kapj cserébe valamit. Sőt, az se biztos, hogy lenne 100 olyan válasza, ami neked TÉNYLEG tetszik. Ja, értem már! Hogy Te csak felmész egy profilra, aztán az utolsó száz válaszát likeolod...

Szerintem inkább olvasd el a kérdésed, gondolkodj el rajta a rizsszemnyi agyaddal, és ha észreveszed, milyen primitív szavakat használtál ebben a nyomorult, értelmetlen kérdésben, még gratulálok is!

2014. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
valaki ertelmes valaszt? amugy nem en vagyok az egyetlen ilyen ...de ez most kéne nekem mert fontos enne szoval valaki pls
2014. jún. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!