Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van (volt) egy nagyon jó...

Van (volt) egy nagyon jó barátom, akivel minden féltett titkom megosztottam és fordítva is ment a dolog. Egy hete olyanokat vágott a fejemhez, amiket nem tudok elfelejteni. Nem lesz már ez a barátság ugyanolyan, ugye?

Figyelt kérdés
Hiába békültünk ki, tudom miket mondott...

2014. ápr. 27. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rajtatok múlik.
2014. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a barátságot az általános iskolai osztályfőnökünk úgy jellemezte, mint egy kötelet. Minden ilyen helyzetnél, ami pl. most veled történt, a kötél elszakad. Kibékülhettek, összecsomózhatjátok a kötelet, de az a csomó életetek végéig ott fog maradni.
2014. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyon bölcs gondolat az osztályfőnöködtől... erre gondoltam magam is.. szeretném, ha minden ugyanolyan lenne, mint egy héttel ezelőtt, de nem megy, hogy ugyanott folytassuk...
2014. ápr. 27. 21:13
 4/17 Fish1 ***** válasza:
Attól függ, hogy mit értesz azon, hogy "dolgokat a fejedhez vágott". Ha megkérdezted a véleményét valamiről és azt mondta, amit gondolt, nem azt, amit hallani akartál, akkor szerintem nem gáz. Az igazság sokszor fájdalmas, de érdemes elgondolkodni azon, hogy egy ilyen szituban vajon miben volt igaza és miben nem.
2014. ápr. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nő ügyben panaszkodtam neki... és arra mondta, hogy egy keserű ember vagyok és rajta vezetem le a feszültséget.. a legjobb barátomnak gondoltam, kivel beszélje meg az ember, ha nem vele...
2014. ápr. 28. 13:53
 6/17 anonim ***** válasza:
Egy valamit akkor megtanultál most. Sose bíz a barátaidban pont.
2014. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát, mint kiderült ő is csak olyan 5 forintot nem érő barát, mint sokan...
2014. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csalódtál,már nemnagyon, habár, lehet,hogy az idő megoldja, meg ha képes vagy megbocsátani, és elfelejteni a sérelmeket , amiket okozott. Én azért kíváncsi lennék, mivel bántott meg:S:$
2014. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*nem én vagyok az a barát, mostanában tudomásom szerint nem bántottam meg senkit sem!!:)
2014. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
most próbál hízelegni, de nekem már ez nem lesz olyan barátság, mint amilyennek hittem bármennyire szeretném. Én nem vagyok akkor jó barát, ha nem tudok felejteni, újrakezdeni?
2014. máj. 6. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!