Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan reagáljak...

Szerintetek hogyan reagáljak erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Anyukám szokott árulni csokikat.Pár napja itt aludta barátom és az nap észre vettük hol eltübk jó pár darab édesség.az udvaron csokis papirok hevertek reggel .Persze nem akartuk meg gyanúsitani nem lett volna szép!de más nem vehette volna el.. csak is ő..felkelt éjszaka is megevett jópárat mivel én nem ettem meg anyukám se.Rákérdeztem a barátomnál ő tud e valamit erről ő mindent tagadott.És még ő van megsértődve.Anyukám azóta kitiltotta a házból ez miatt.
2014. jún. 26. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy nem vádoltátok, meg, csak kitiltottátok. Mi lett volna, ha őt gyanúsítjátok? :-)
2014. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindketten hibáztatok. Ő mondjuk sokkal nagyobbat.


Gondolom ilyen 16-7 évesek lehettek. Lát a barátod egy határ csokit, amit úgy kíván mint a fene, de senki nem kínálja meg. Senki nem mondja azt, hogy ez azért van mert anyukád árulja stb stb. Ő csak csurgatja a nyálát de nem kér nem szól semmit.


No és itt jön az ő nagy hibája, hogy nem bír aludni, mert úgy rá van kattanva, majd kérés nélkül elveszi és megeszi.


Anyudnak lehetett volna mondjuk annyi esze, vagy neked, hogy vagy ne hagyjátok elől, vagy kínáljátok meg. Nem hiszem, hogy egy vendégtől egy db-ot így kellett volna sajnálni.

2014. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát a pasid az éjjel felkelt mellőled, ellopta az anyukád csokiját, felzabálta, a szemetet szétszórta az udvarotokon és még le is tagadja. Hát nem csoda, ha ki lett tiltva, hol jutna már nekem eszembe vendégségben TITOKBAN felzabálni a háziak csokiját, meg szétdobálni a papírt... mindezt éjel, mint valami csokifüggő elmebeteg...
2014. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vree ***** válasza:

Lol micsoda sorstragédia...kitiltás-szakítás megevett csoki miatt :D


A végén meg ki fog derülni hogy a papád volt vagy valami, azt még megvárom :D

2014. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
apukám nem lehetett mivel csak én meg anyám élünka házban a szüleim külön vannak..más meg nem járt be a házba az éjszaka közepén..ja és a pasim világossan tudta hogy anyukám árulja ezeket a dolgokat volt hogy meg is lett kinálva...de sajna nekünk se nincs mindig annyi pénzünk hogy osztogassuka csokikat.. de úgylátszik nem sokat ért.
2014. jún. 26. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!