Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kellene reagálnom erre...

Hogyan kellene reagálnom erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy ideje albérletben vagyunk a szüleim tanácsára, és már sikerült jóba lennem a lakótársával is mindeddig, de most hogy összejött a legfőbb ellenségemmel, így már megint ott tartok vele hogy köszönni sem köszön...Eddig jól éreztem ott magam de legszívesebben eljönnék onnan, de akkor a csaj eléri a célját mert azon van, hogy minket kitúrjon. Esetleg hogyha bárki volt ilyen helyzetben, vagy tudna tanácsokkal szolgálni, hogy ilyenkor mi lenne a helyes lépés az írjon ! (: Leendő válaszokat előre is köszönöm.
2013. júl. 4. 06:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A barátod ebben az esetben barátot jelent, vagy párt? Nekem nem egészen világos a szitu?
2013. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Salx Narval ***** válasza:
Milyen albérlet ez, hogy csak úgy odaköltözhet bárki? Nem értem én sem.
2013. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ki fiú ,és ki lány ebben a katyvaszban ?
2013. júl. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Csak korán van azért nem fogalmaztam világosan :)

Olyan albérlet ami kertes ahol 2 pasi lakik és ahova mehetnek a barátnők probléma nélkül- (:

A lényeg hogy rühellem a csajt mert kavarja a szart, és mindig azon volt hogy keresztbe tegyen nekem, nem tudom, hogy ott kellene maradnom vagy jöjjek haza, kiírtam ide mert senki nem tudott eddig tanácsot adni

(21 éves lány)

2013. júl. 4. 07:41
 5/17 A kérdező kommentje:
A barátom alatt a páromat értettem*
2013. júl. 4. 07:41
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Egy albérletben laksz a pároddal, meg még egy sráccal. Erre most a barátod összejött egy másik csajjal, és neked még kérdés hogy mit csináljál???
2013. júl. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Salx Narval ***** válasza:
Miért nem mentek külön albérletbe én ezt tenném, akkor is, ha történetesen jóban lennék mindenkivel.
2013. júl. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1. Az albérletben lakozz eredetileg a kérdezö a barátja, meg még egy férfi, az elözö haverja.


2. A kérdezö odaköltözött a barátjához és vele él.


3. A haver összejött egy lánnyal, aki szintén odament lakni.


4. A kérdezönek nem tetszik, hogy a másik lány a haverral ugyanott lakik.



5. Szerintem nem kellene foglalkoznia a másik lánnyal, elvégre nem sok közük van egymáshoz, meg a lakást eleve a kér férfi béreli.

2013. júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hát ez egy gruppen sex
2013. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

"Egy albérletben laksz a pároddal, meg még egy sráccal. Erre most a barátod összejött egy másik csajjal, és neked még kérdés hogy mit csináljál???"


szövegértés egyes...

2013. júl. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!