Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kinevetnétek ezért valakit?...

Ti kinevetnétek ezért valakit? Vagy megnéznétek érte (negatív értelemben)?

Figyelt kérdés
Gerincferdülésem van, és ezért a jobb lapockám eléggé kiáll. :/ Nem merek felvenni se ujjatlant, se feszülősebb ruhákat, mert akkor látszik és szégyellem. Régebben hanyag tartással jártam gyógytornászhoz, az szépen és hamar meg is javult. Aztán kitalálta a sulis gyógytornászom, hogy menjek hozzá is, abból nem lesz baj. Hát... nagyon "szép" gerincferdülésem lett egy év alatt, a másik gyógytornászom egyetlen időpontját meg átrakták péntek délelőttre, és ugye nem hagyhatom ki minden pénteken a sulit. Jártam a sulis gyógytornászomhoz, de csak romlott a hátam. Megkérdeztem a többieket is (minimum 10 embert), és nekik is azalatt az idő alatt lett gerincferdülésük, amíg hozzá jártak, sőt, nekik is csak romlott. (Az egyik lány azt mondta, hogy látta, hogy a többi tanárral szemben neki nincs kiírva, hogy mit végzett ahhoz, hogy tornáztathasson.) Ki akartam lépni, de ha egyszer nem mentem, akkor felhívta anyut, az osztályfőnökömet és az igazgatót is. Mikor felvetettem neki, hogy mennék máshova, akkor erősködött, hogy hozzá is járjak. Anya nem szerette a nőt, de nem segített abban, hogy kilépjek, egyedül meg semmit nem tudtam tenni. Aztán most mentem egy másik suliba, ahol szintén iskolás gyógytornász van, de neki van hozzá valamilyen végzettsége, bár csoportosan nem sok mindent tud kezdeni velem. Állítólag aztóa egy kicsit korrigálódott a hátam, amióta hozzá kerültem, de még mindig csúnya a hátam... Anyával hiába beszélek, ő nem keres többszörmásik gyógytornászt. Múltkor próbált nézni, de vagy sokat kell érte fizetni, vagy messze van. Most mit tudok még csinálni? :/

2014. jún. 27. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem nevetnék ki ezért senkit, nem emiatt ítélnek meg egy embert. Aki meg ezen nevet, az annyit is ér emberileg.

Lehet, a mostani gyógytornászodnak nincs is meg a képesítése, vagy ha meg is van, nem nagyon ért hozzá.

Orvosok között is van jobb, rosszabb, sajnos még a 2 alá diplomások is praktizálhatnak.

2014. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevetnék ki ilyenért senkit, és nem is nézném meg.

Nem tehet róla, és próbál rajta javítani.Meg van nekem is elég gondom (nem testileg mert az igen jó) a szar kis semmilyen életemben.

Szóval amiről nem tehet az ember azért nem nézem le.

De a sok nyomorék plázak*va és páwaswagyolo köcsög kiröhög, lenéz másokat aki nem olyan mint ők.

2014. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem kell szégyellni. Ha nagyon-nagyon látszik, őszintén bevallom lehet egy pillanatra megnéznélek (kb annyi ideig mint egy kékre festett hajú lányt), de nem bámulnálak ujjal mutogatva. Nekem is vannak "roki" ismerőseim és semmi gond nincs :) Viselj nyugodtan rövidujjút, itt a nyár, ne sülj meg emiatt.
2014. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéld rá anyukádat, mert nem ezen kell spórolni! Amig fiatal vagy akkor tudsz legjobban javulni, ahogy öregszel, úgy csontosodik el a gerinced egyre jobban és a ferdülés kevésbé csökkenthető.
2014. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!