Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy itt rengeteg...

Miért van az hogy itt rengeteg ember nem használ ékezetet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Mert telefonrol sokkal tovabb tart ekezettel irni.

Én használok mobilon is, és próbálok helyesen írni nem úgy mint egypár hozzászóló.

2014. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Már mindenki külföldről ír és nincs feltelepítve a magyar billentyűzet kiosztás náluk. Ezért is van, hogy néhányan már magyarul sem tudnak.
2014. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

legtöbb embernek német billentyűzete van.

Persze a r*bancok csak azért írnak ékezet nélkül, mert az menő.

2014. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Az én telómon nincs is ékezetes betü. Ha telórol vagyok én is úgy írok. Szerintem rengeteg ember telóról van, azért. De engem sosem zavart az ékezet hiánya, kigoboztam mit ír, és ennyi.
2014. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Telefon miatt.

Engem kicsit zavar, nehezíti a kommunikációt. Igen, ki lehet bogozni az írást, de csak akkor, ha viszonylag jóban van a helyesírással a fogalmazó. De még így is megesnek félreértések:

[link]

2014. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Telefonról én is ékezet nélkül írok, mert úgy sokkal gyorsabb. Mivel képes vagyok tagolt szöveget alkotni, az ékezethiány nálam nem megy az érthetőség rovására. Nem vagyok sem "r*banc", sem "menő, egyszerűen nincs időm ezzel f**szolni.
2014. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon idegesítő. De még rosszabb a borzalmas helyesírás...
2014. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En laptoprol irok, nemet billentyüzettel. Van par ekezetes betü, de sokkal tovabb tart irni ugy.
2014. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!