Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti éreztetek már olyat, hogy...

Ti éreztetek már olyat, hogy rengeteg ember vesz titeket körül, de mégis magányosak vagytok?

Figyelt kérdés

Talán azért érzem ezt mostanában, mert olyan magánéleti problémáim vannak amiket egyszerűen senkivel nem tudok megbeszélni...Sok barátom van, de egyszerűen vannak dolgok amit képtelen vagyok elmondani nekik, jó a viszonyom a rokonaimmal is, de előttük meg aztán végképp nem tudok megnyílni...Soha nem volt még velem ilyen, csupa rendes ember vesz körül...Én meg belülről csak őrlődöm hetek óta, de mintha belém szorulnának a dolgok, egyszerűen képtelen vagyok róluk beszélni...Pedig úgy érzem hogy segítene ha valaki meghallgatna és nem ítélkezne, és megérte, esetleg tanácsot adna...

Esetleg ha valakinek van kedve priviben írhat, hátha egy idegennel könnyebb beszélni...nem/kor mind1 Én L/26


2014. ápr. 22. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Azt tudod, hogy amit leírtál, az alapján a hiba Te készülékedben van. Neked kell a hozzáállásodon, gondolkodásodon változtatni.
2014. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Sok barátom van, de egyszerűen vannak dolgok amit képtelen vagyok elmondani nekik"


"Pedig úgy érzem hogy segítene ha valaki meghallgatna és nem ítélkezne, és megérte, esetleg tanácsot adna..."


Nekem ebből az jön le, hogy nincs sok barátod(mint állítod, egy barát azért is barát, hogy elmondhass neki dolgokat és tanácsokat adjon a te érdekedben), max sok haverod van, de barátod egy se.


Szerintem azért érzed magad egyedül, mert neked egy igaz barátra lenne szükséged aki meghallgat és tanácsokat ad, nem pedig haverokra.

2014. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Társas magány. Rosszabb, mint a sima magány.
2014. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Figyelj, ha akarod írj, beszélgessünk és hátha jobb lesz... :)
2014. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ereztem mar.:/ de szerintem irj naplot, amellett, h rengeteg dologra johetsz ra utolag, neki kiontheted a lelked. Nekem mindig jol esik irni. Ez persze egyenfuggo:)
2014. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is már volt ilyen... mostanában többször is előfordult. Ha gondolod írhatsz:)
2014. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jah munkahelyen

egy normális ember sincs

mindenki cigizik drogozik meg piál

2014. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!