Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rengeteg...

Miért van az, hogy rengeteg BMW-s és MERCEDES-es ember jár McDonalds-ba meg Burger King-be?

Figyelt kérdés
Mindig sokkal több ilyesmi autó áll ezeknek a parkolóiban, mint mondjuk Opel, Suzuki, vagy Skoda. Szerintetek miért? A gazdagok igénytelenebbek? TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2014. jan. 1. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

ezt hogy sikerült megállapítanod önjelölt zsenikém? Végigjártad az összes gyorséttermet a városban ugyanabban az időpontban?

És miért lesz valaki igénytele attól hogy gyorsétteremben kajázik?

inkább feküdj le aludni, nem lehetsz több 14-nél.

2014. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Pont oda is valók!
2014. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zgyzgy ***** válasza:
0%

Gyorsétteremben "kajázni" azok szoktak, akiknek nincs gasztronómiai kultúrájuk. A drága autók és a gyorsétterem látogatások közötti összefüggést szerintem még nem vizsgálták.

Itt a lehetőség: készíts statisztikát!

2014. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt a blőd megállapítást XD

A családunknak Audija van, én nem járok sem Mekibe, viszont imádom a KFC-t, igaz oda gyalog járok, mivel jogsim sincs... akkor most beleillek a skatulyádba, vagy nem? És mennyivel igényesebb az otthoni sültkrumpli-rántotthús, mint a gyorséttermi kaja??

2014. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért kik menjenek oda a gettó gyerekek babakocsival?xD
2014. jan. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Többnyire azért, mert a drága autók tulajdonosainak ugyse sok pénzük van, ami azért van mert folyton sietnek és ügyködnek valamit. Egy étterembe kajálni mire megrendeled kihozzák megeszed legalább félóra. Mekibe sorbaállni 2 perc, megenni is kb 3-4. Időspórolás.
2014. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 4165 válasza:

Egy kollégámmal/Mercedese vab/ néha bemegyünk. Ketten úgy megeszünk 4eFt-ot, hogy otthon még van desszert. Ez egy 4tagó családra 8-10eFt. Magyarországon egy átlag családban ennyiből egy hétig van vacsora.

Ezt eddig senki nem írta, de szerintem lényeges.

2014. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem Mercedesem van és szeretek Mekibe járni. Vidéki vagyok, és a városomban nincsen MD. De ha valamiért havonta-kéthavonta megyek a megyeszékhelyre, általában beugrok. Dupla MCRoyal vagy Big Mac, csak a szendvics, a cukros üdítőiket nem igazán iszom, viszek magammal inkább otthonról. Ez a Merci az első autóm, de amíg (nem saját) Opellel jártam, akkor is igyekeztem betérni. Amúgy ha vesz az ember 2-3 sajtburgert vagy BigMac-et nem igazán csalódik és árban sem nagyon lehet jobbat találni (legalábbis arrafelé). Szerintem a Meki nem olyan drága már mint régen, teljesen jó alternatívája a gyrososnak vagy a kínainak. Amikor a záróvizsgáztam és szakdolgozatot védtem, utána is ott kajáltam.


Apropó! Szakmám, diplomám, nyelvvizsgám van, nem vagyok drogdíler vagy maffiózó, mégis Mercivel járok.

2014. okt. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!