Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élvezitek a nyaralást kövér...

Élvezitek a nyaralást kövér lányként\ nőként? Hogy lehet felszabadultan kimenni a strandra így?

Figyelt kérdés
Én már gyerekkorom óta nem voltam strandon, nyaralni se nagyon, kibújtam alóla valahogy mindig. Nekem ez igazi rémálom hogy fényes nappal mutogatnom kell a kövér narancsbőrös testemet, idegen rosszindulatú emberek előtt. Gondolok itt főleg a tizenéves társaságokra a strandon akiknek a szórakozása hogy undorodó arccal nézik a többi embert, és megjegyzéseket tesznek rájuk. Tisztelet a kivételnek persze, tudom hogy nem mindenki ilyen. Szóval az ilyesmi nekem elveszi a maradék önbizalmamat is, és elmegy a kedvem mindentől. Viszont most nyáron muszáj elmennem Balatonra a párommal, már évek óta erőlteti, de eddig kibújtam alóla azzal hogy nincs munkám még, és így nem szeretnék tőle elfogadni mindent anyagilag. De mostmár 8 hónapja dolgozok teljes állásban, szóval nem tudok már mit kitalálni, bele egyeztem, le is van már foglalva a szállás. Félek hogy ahelyett hogy jól érzem magam, inkább egy hét szenvedés lesz ez az egész. Olyan alakom van hogy nem segít rajta az egyberészes fürdőruha, mert pont az ellenkezője vagyok. Lapos has, szép derékvonal, de cserébe aránytalanul hatalmas dagadt combok, fenék, és karok. Sehogy nem tudom eltakarni a problémás részeket.
2014. jún. 28. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
A nyaralásnak miért kell strandolásból állnia?
2014. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
A párodnak így tetszel, akkor miért érdekel más véleménye? Aki meg másokat nézegeti a strandon, hogy röhöghessen egy jót, az beteg ember...
2014. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Én azért még dagi nem vagyok csak húsos de nagyon gátlásos.

Strand kendőt használok és próbálok figyelni, hogy olyan strandra menjek ahol nincs ismerős. Ismeretlenek pedig nem érdekelnek.

Nagyon sok túlsúlyos ember jár strandra.

2014. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sem merek kimenni a strandra. Utoljára tavaly nyáron voltam mikor olyan helyen nyaraltunk, ahol a kert végében lehetett fürödni a Balatonban, így nem kellett kimennem a nagy strandra a tömegbe. Nekem ez egyszerűen nem megy. Hiába gondolok arra, hogy mások is pihenni, szórakozni mennek oda és nem azért, hogy másokon szórakozzanak. Én is megszoktam nézni az embereket, ha nem is feltűnöen bámulom és magamban "gondolkodom", hogy milyen szép ez vagy az rajta vagy maga az ember vagy éppen magamat méricskélem hozzájuk, hogy mennyivel vagyok nagyobb/ritkább esetben kisebb. Szerintem ezzel nem én vagyok az egyedüli, főleg a nők kritikusak egymással szemben. Hiába idegen és "nem számít", hogy mit gondol, de engem zavar és szégyellem magam előttük.
2014. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Ráadásul mindig az jár a fejemben, hogy majd jól kibeszélnek a barátaikkal és rajtam röhögnek. Lehet, hogy ez nem egy jó, érett viselkedés és lehet olyanokat is mondani, hogy "az nem ember" meg "beteg", de ettől én nem érzem jobban egyáltalán... Szerintem az sem jó, ha mindenkit semmibe veszel és lehülyézed, akinek nem egyezik a véleménye és úgymond megkritizál még, ha ilyen módon teszi is azt. Nyilván nem szép dolog, de ha saját magamnak sem tetszem, akkor idegenektől mit kéne várnom...

2014. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Látod, nem lett volna egyszerűbb nem meghízni, boldogabban élni, és felszabadultan strandolni? 20/F
2014. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem "híztam meg" soha, óvodás korom óta kövér vagyok, nem is tudom milyen érzés normálisnak lenni. Persze az már rajtam múlik hogy felnőttként sincs akaraterőm lefogyni... :(
2014. jún. 28. 12:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Normális vagy, ez vagy te. Ha nem érzed most magadnak, ahogy kinézel, akkor változtatni sem fogsz tudni.


Én nem mennék strandra soha. De látod, párod meg van, úgyhogy annyira nem lehet rossz.


Egyébként tök mindegy, hogy a párod elfogad-e így vagy sem, mert magadat kell elfogadnod.

2014. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én viszonylag vékonynak számítok, mégis tiszta narancsbőr a seggem, néha nekem is eszembe jut, hogy hogy nézhetek ki... Utána viszont az is beugrik, hogy senkinek nincs tökéletes teste... És a leírásod alapján vannak nálad durvábbak is.
2014. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az se mindegy, hogy tényleg kövér vagy, vagy csak annak gondolod magad.
2014. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!