Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok egyedül sétálni?

Ti szoktatok egyedül sétálni?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam azon, hogy el megyek sétálni, vagy le ülök egy padra a parkban, de ugy gondolom hogy talán hülyének néznének a parkban járó emberek és meg látnak egyedül. Legtöbbször csak Szerelmes párokat szoktam ott látni, és ott kicsit fura lennék én ott egyedül egy padon. Barátnőim nincsenek, nem sok embert ismerek, és nem szeretnék mindig bent ücsörögni. Ti szoktatok sétálni egyedül, vagy be ülni valahová, egy kávéra, vagy valamire?

2014. jún. 28. 23:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem és pont azért, amit te is leírtál. :)
2014. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm első. :) Értékelem őszinteséged.
2014. jún. 28. 23:06
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Igazából, ha abból a szempontból nézem, ha én látnék meg így valakit egyáltalán nem érdekelne, nem kezdenék azon filózni miért van egyedül vagy biztos magányos vagy akármi, de én mégis szarul érezném magam, szóval szerintem nincs ezzel gond, ha szeretnéd.
2014. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy öreg ember mondta nekem a lakótelepen, még 2003-ban, hogy "Bárhova mész egyedül, legyen az játszótér, bolt, mindig legyen elképzelésed, miért is mész ezekre a helyekre"

Sajnos már nem él, de mai napig eszembe jut a gondolata, ha unatkozom be motorozok a sétáló utcára, leteszem egy parkolóba, és sétálok, nézegetem a lányokat.

Tehát nem céltalanul vagyok ott :) és ettől nem érzem magam bolondnak, leülök a szökőkútra megnézek telefonon egy klipet meg ilyenek, tök más hangulata van mint úgy általában.

21F

2014. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam néha :) szerintem nincs abban semmi gáz
2014. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam szinte minden nap, kivéve nyáron, és kizárólag csak éjszaka. A rendőrök szoktak megállítani, és szerintem eléggé hülyének is néznek, de engem ne zavar egyáltalán. Szoktam néha leülni padokra, és olyankor zavar, ha arra jön valaki, de nem azért, mert szégyenlem, hogy ott ülök, hanem mert zavarja a magányomat. Főleg a csöviket ki nem állhatom, azok egy kilométerről is észrevesznek, és egyből cammognak oda kunyizni.


32F

2014. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Részvétem az öreg bácsi miatt.. De nagyon aranyos amit mondott. Nekem talán egy elképzelésem lenne ha el megyek a parkba. Viszek egy könyvet és el kezdeném olvasni. Bár elég fura lenne ez is, de szeretek olvasni..

Amugy köszönöm válaszodat :)

2014. jún. 28. 23:21
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is sokáig izéltem ezen, aztán egyszer egy szép nap kiültem munka után egyedül. Furcsa volt, de amúgy egyáltalán nem én voltam az egyedüli aki így tett.

A mobilomon olvastam pár cikket aztán már eléggé melegem is volt meg elegem is magamból és hazamentem.

Az viszont zavart, hogy engem pl megtalálták így ilyen szórólaposok, hogy felírjanak egy listára és nem biztos, hogy ezt megteszik ha mással is vagyok...

Amúgy ha van egy jó könyved szerintem nagyon jó élmény lehet, kicsit lebarnulhatsz, jó levegőn vagy. Én nyáron tervezem, hogy többször kiüljek így meló után.

2014. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan helyen dolgozok, ahol nagy a nyüzsgés körülöttem, sok ember vesz körül. Szóval néha kifejezetten jól esik egyedül lenni és nem bent a lakásban rohadni. Gyakran van, hogy csinálok magamnak 1-2 szendvicset, üdítőt, viszek egy jó könyvet és kiülök egy parkba szinte egész napra, vagy amíg jól érzem magam. Ettől én még nem érzem magam idiótának, vagy bármi másnak. Az meg hogy ki mire gondol, ha meglát, hát pont nem érdekel :D Nem attól fogok eret vágni, ha egy vadidegen ember azt gondolja magában, hogy idióta vagyok. :D
2014. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit magányosnak is érzed magad, szerintem semmi gáz nincs benne. Jobb mintha otthon bepunnyadva keseregnél, úgy tényleg biztos, hogy nem fog semmi érdekes történni, így akár meg is ismerhetsz valakit. Én is szoktam néha egyedül kimenni a városba, tök jó dolog, szerintem csak eleinte fogod kellemetlenül érezni magad, aztán majd rájössz, hogy semmi értelme. :)
2014. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!