Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok egyedül sétálni?

Ti szoktatok egyedül sétálni?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam azon, hogy el megyek sétálni, vagy le ülök egy padra a parkban, de ugy gondolom hogy talán hülyének néznének a parkban járó emberek és meg látnak egyedül. Legtöbbször csak Szerelmes párokat szoktam ott látni, és ott kicsit fura lennék én ott egyedül egy padon. Barátnőim nincsenek, nem sok embert ismerek, és nem szeretnék mindig bent ücsörögni. Ti szoktatok sétálni egyedül, vagy be ülni valahová, egy kávéra, vagy valamire?

2014. jún. 28. 23:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Én is ugyanúgy vagyok a barátokkal, senki nem keres, akkor én meg miért keressem őket? Mindenki el van a saját életével, én meg boldogulok magamban, vagyis meg próbálok boldogulni. Nincs sok hely amit fel tudok "fedezni" mert kicsi a város, és minden zugát ismerem. De azért központig meg a patkig el tudok sétálni.


Köszönöm mindenkinek a válaszát. Nyugodtan írhatnak még mások is :)

2014. jún. 29. 11:36
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem van társaságom, de attól még én is szeretek egyedül sétálgatni. Egyszerűen jó, megnyugtató.
2014. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek egyedül sétálni, és parkban olvasni is nagyon. Különben is, miért érdekel, ha egy pár idegen hülyének néz emiatt? :)
2014. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!