Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok egyedül sétálni?

Ti szoktatok egyedül sétálni?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam azon, hogy el megyek sétálni, vagy le ülök egy padra a parkban, de ugy gondolom hogy talán hülyének néznének a parkban járó emberek és meg látnak egyedül. Legtöbbször csak Szerelmes párokat szoktam ott látni, és ott kicsit fura lennék én ott egyedül egy padon. Barátnőim nincsenek, nem sok embert ismerek, és nem szeretnék mindig bent ücsörögni. Ti szoktatok sétálni egyedül, vagy be ülni valahová, egy kávéra, vagy valamire?

2014. jún. 28. 23:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
El kezdődött nyári szünet, most lesz időm ki menni, meg szokni a helyzetet hogy egyedül üldögélek, vagy sétálok. Jobb a friss levegő, monthogy bent üljek 3 hónapig amíg ujra meg nem kezdődik a suli. Trónok harca c. könyvsorozatot szeretném ki olvasni, szóval lesz mivel le foglalni magam, és nem fogok majd figyelni arra, hogy valaki értelmetlenül mered rám:D
2014. jún. 28. 23:44
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg alkalommal sétálok egyedül, van mikor napi több kilómétert. Parkba is ki szoktam ülni, telefonon netezek, vagy nézegetem az embereket. Mindezt egymagam, egy barátom sincs. Mikor már azon vagyok, hogy egy másik egyedül ülőt megszólítsak, akkor ér oda egy ismerőse vagy a barátai. Egyedül én vagyok az, akihez soha nem jönnek, aki soha nem vár senkit, csak a csodát. 24/F
2014. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Eléggé önbizalom hiányos vagyok, ezért eszembe sem jutna hogy oda menjek valakihez, és meg szólítsam :D Talán ezért is vagyok ennyire egyedül, semmi baráttal. Persze én sem az a típus lennék aki majd vár valakit, aki megszólítása, mivel ennek nem sok esélyét latom, csak uvyqegyszer ki próbálnám milyen az ha el megyek és olvasok, vagy netezek, és nincs senki a közelemben.
2014. jún. 29. 00:08
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly év végén sokat mászkáltam estefelé, volt egy kis patak az mellett sétálgattam, volt játszótér is aztán hintáztam egyedül vagy csak ücsörögtem és bámultam ki a fejemből meg élveztem a hűvöst. Most is mindenhova egyedül megyek, mert ahol most tanulok nincsenek barátaim, rendezvényekre is elmegyek egyedül ha tetszenek a programok. Boltba, kifőzdébe, vásárolni, mindenhova. Persze jobb lenne ha lenne kivel mászkálni, de ettől nem fogok begubózni
2014. jún. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam és nem érzem magam zavarban emiatt. Ha éppen akad némi szabadidőm, szeretek új helyeket felfedezni...
2014. jún. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak hétvégente de akkor 40 km-t.:) ha szeretsz sétálni irány a teljesítmény túrázás. Ott sosem vagy egyedül
2014. jún. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Setalni szoktam. Padon ucsorogni nem, de ha neked jol esik, probald ki nyugodtan!


Estefele ha nem sietek, van, hogy inkabb hazasetalok kulonbozo utvonalakon (neha kerulovel). Ilyenkor szebb a varos, az epuletek szepen ki vannak vilagitva, a kutyaszar viszont nincs.


Mozirol, koncertrol viszont mar maradtam le amiatt, mert nem erdekelt senkit az ismeroseim kozul, egyedul meg nem akartam menni.

2014. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mindig egyedül sétálok, és mindig sokat :) Nyugodtan ülj le a parkban olvasni, ne érdekeljen, hogy ki mit gondol. Egy kávézóból sem fognak kinézni, ha egyedül ülsz be. Sétálj nagyokat, fedezd fel a lakóhelyedet, rengeteg érdekességet lehet találni mindenhol.
2014. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Senki nem fog megnézni emiatt, max tényleg a csövesek, szórólaposok zavaróak. De én másokat is látok kint ülni, van hogy kocsmákban is egyedül vannak.


Én szeretek is egyedül mászkálni, arra megyek amerre én akarok, addig ameddig akarom, látok sok érdekes dolgot. Kiülni olvasgatni is jó dolog, és akkor már nem csak az van hogy ülsz és bambulsz.


Úgy vagyok, ha valamit ki akarok próbálni, vagy érdekel, azt egyedül is megnézem, megteszem.

2014. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nekem sincsen társaságom, én is szoktam egyedül sétálgatni, vásárolgatni, vagy kiülni valahová és nézelődni... nem érdekel mások véleménye, mivel úgysem ismernek... persze magamban rossz érzés egyedül lenni, de hát ez van... munkatársaim máshol élnek vagy van családjuk, egyetemi barátaim szintén másfelé vannak, gyerekkori barátaimnak szintúgy már más az ismertségi köre vagy van saját magánéletük. senkire nem szeretném magam ráerőltetni... ha hívtam őket valamerre, sosem értek rá, ők nem hívnak semerre, szerintem egyértelmű a dolog... új barátságok kialakítása nem egyszerű...így maradnak a magányos séták.
2014. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!