Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért szakított az exem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért szakított az exem, mert nem szerelmes már belém. Lehetett ennek az az oka, hogy előtte lévő kb3 hétben nagyon rosszul voltam, emiatt nyomorékul viselkedtem vele?

Figyelt kérdés
Nem azt érdemelte volna,de annyira nem éreztem jól magam,hogy nem foglalkoztam ezzel.Egy hónapja szakítottunk, tudnék még valamit csinálni?Mi van,ha mégsem emiatt volt?Nem szóljatok le kérlek.
2014. márc. 10. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerelem nem így múlik.
2014. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az utánam következő válaszoló jövőbe látó és megmondja.
2014. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok abban sem biztos,hogy nem szóltak bele a szülei.Közben ölelni akart,utána még fogni a kezem.Ha nem szeretek valakit,akkor ezt nem akarom,nem?
2014. márc. 10. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami. Leszűrheti belőle azt is, hogy amikor rosszul vagy, akkor mindig így viselkedsz vele, és nem tudja, milyen gyakran vagy rosszul, és ez sok neki. A kérdés, hogy mi miatt voltál olyan rosszul, és ő ezt tudta-e, így megérthette-e, ha tényleg ennyire komoly volt.
2014. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Évek óta,de azt az időszakot leszámítva sosem viselkedtem vele emiatt másként,és próbálom megoldani a problémáimat. Tudta,hogy rosszul vagyok,mondtam neki.
2014. márc. 10. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a fiú, és ő a lány, akkor nem ezért, hanem mert talált egy nálad jóképűbb pasit. Ha te vagy a lány és ő a fiú, akkor lehet, h tényleg emiatt.
2014. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.Hülyeség lenne írnom neki,hogy találkozzunk,mert nálam van a felsője még,kell-e neki vissza,és rákérdezni erre?Annyira nem törnék össze,ha nem ez lenne a dolgok mögött,legalább tisztázódna,úgy érzem e nélkül nem tudok rajta túllépni,szeretem még,és bánom hogy úgy viselkedtem vele.
2014. márc. 10. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!