Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akar sok ember úgy...

Miért akar sok ember úgy vásárolni az interneten, hogy meg se nézi, mi az, amit megvesz?

Figyelt kérdés
Több apróhirdető és aukciós oldalon is hirdetek. Kb. heti rendszerességgel kapok olyan kérdéseket, amikre a vevők maguktól is megtalálnák a választ, ha elolvasnák a termékleírást. Minden fontos dolgot világosan, nagy betűkkel kiírok, mégis rendszeresen kapom az ostobábbnál ostobább kérdéseket. De ez még a jobbik eset. A rosszabbik, amikor le is üti aukciós oldalon a terméket, és mivel nem olvasta el a termékadatlapot, utólag derül ki, hogy mégse jó neki a cucc.
2014. jún. 29. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze sokszor csak idióta az ember és nem veszi észre, ami oda van írva, de velem is esett már meg ilyen, akármennyire is alapos és odafigyelő vásárló vagyok. Nagyon szokatlan volt az oldal elrendezése, és nem találtam a leírást, ezért írtam az eladónak, aki aranyos volt, és bemásolta azt a részt. Amikor megtaláltam végül, elég hülyén éreztem magam :D
2014. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oké, ha valaki nem látja át az oldalt, de én mindent a termékleírásba írok, a termék adatait, átvétel helyét, postaköltséget és minden egyebet is. Ott van egy helyen összeszedve minden, még kattintani se kell sehová, csak görgetni lefelé, ahogy olvas az ember. Ezt szerintem még a hülye is át tudja látni, ha egyáltalán elolvassa a leírást. A másik meg, ha néha egy-egy emberről lenne szó, az úgy oké, de hetente jönnek az ilyen érdeklődők.
2014. jún. 29. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ezt szerintem még a hülye is át tudja látni"


Szomorú hírem van. Birkákkal üzletelsz.

2014. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én eBayről szoktam vállalni, elég jó jutalékkal mindenféle megrendelést. Az emberek 90%-a nem tudja mit akar venni, nem olvas leírást, és velem anyázik ha "szart küldtek"...
2014. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!