Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? (meleg kérdés)

Mit kéne tennem? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és ettől a gondolattól rosszul vagyok. Én így nem akarok tovább élni, mit csináljak, hogy ne állandóan ilyen vacak gondolataim legyenek? Már tényleg csak az öngyilkosság maradt nekem? 23f

2014. jún. 29. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem...

Ne legyél öngyilkos. Rengeteg meleg van.

2014. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél öngyilkos

Ezen nem tudsz változtatni. Tényleg sok meleg van.

És amúgy sincs vele semmi baj ha a fiúkat szereted.

Keress olyan barátokat akik elfogadják a másságot és akikkel tudsz erről beszélgetni. :)

2014. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ne légy az :)


Nem tudom min mentél keresztül vagy min nem, de lehet jobb az életed, csak tenni kell érte.


A vacak gondolatokat "nevelni", újraértelmezni kell. Belegondolni, hogy tulajdonképpen mi is zavar. Aztán úgy belegondolni, hogy kizársz minden létező előítéletet és tárgyilagosan, önmagadat szemelőtt tartva vizsgálod a dolgokat. És akard szeretni magad, ne utáld magad.


Majd ha már elfogadtad magad látni fogod, hogy nem is olyan nagy kunszt ez, hidd el. :)Nekem van párom, egyik legjobb barátom szintén meleg és neki is van párja, vannak lány barátaink akikkel tökéletesen jól elvagyunk, halad az élet.


Ne futamodj meg, lesz ez jobb, szerezz elfogadó barátokat, akkor már nyert ügyed van! :)

2014. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
én is meleg vagyok és én se szeretek melegként élni, állandó hazugságokban, miért nincs csajom, hova megyek, kivel voltam, stb.... Családot akarok, saját gyerekeket, de sajna le kell mondanom mindenről:S
2014. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Semmi esetre ne legyél öngyilkos, ilyesmi meg se forduljon a fejedben. Gondolj bele mekkora fájdalmat okoznál a családodnak és mindazoknak akik szeretnek Téged. Nincs semmi probléma avval, hogy meleg vagy. Attól te ugyan olyan ember vagy, mint bárki más, ugyan olyan jogod van az élethez, boldogsághoz. Fogadd el magad, bár tudom, nem könnyű... Én is meleg vagyok. Hidd el, aki szeret meg fogja érteni és támogatni fog. Fel a fejjel és sok szerencsét! ;) 21/f

2014. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elfogadtam magam.
2023. nov. 5. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!