Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme, vagy mit kellene tennem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok. Én egy fiatal leszbikus lány vagyok, aki kb 2 hete szakított a barátnőjével. Majdnem másfél évig voltunk együtt, de az utolsó 3 hónap kb minden nap veszekedtünk elég durván és nagyon sok volt már a hazudság és kölcsönösen bezártuk egymást.

Mikor szakítottunk 5 napig nem tudtunk egymásról semmit, nem is beszéltünk, majd felhívtam találkoztunk és másnap rendesen beszéltünk. Újra találkoztunk és újra úgy viselkedtünk mint egy pár, de van egy kiscsaj aki közbevágott az érzéseimbe és bevallotta, hogy szeret és smároltunk. Sokat gondolok rá is, míg a volt páromba HALÁL SZERELMES VAGYOK o.O Attól félek hogyha újrakezdeném vele az egészet újra elkövetjük ugyanazokat a hibákat és egy idő után fájdalmas szakítás lenne.



2013. dec. 26. 22:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
szóval inkább úgy kérdezem, hogy vele maradjak-e vagy.. nem értem magamaat o.O""""""""
2013. dec. 26. 22:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne kezd újra, ha igazán szeretnéd akkor nem smároltál volna a másikkal. Ha elsőre nem sikerült akkor egy újabb eséllyel mi változna?!
2013. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az a baj (vagy nem baj) hogy nekem ígérget nekem fűt-fát.. de nem tudom, hogy ebből is mi lesz..próbálok benne bízni csak nehéz.. és még nagyon szeretem és nem bírom elengedni
2013. dec. 26. 22:17
 4/12 anonim ***** válasza:
"próbálok benne bízni" ergó most nem bízol benne. Nálam ez már bőven elég arra, hogy vége legyen...
2013. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azért írtam azt, hogy "próbálok" mert sokmindent ígért. pl az is hogy megváltozik stb..
2013. dec. 26. 22:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra nem tudna megváltozni. Egy kapcsolat működéséhez két ember kell, valószínűleg neked is változtatnod kellene ezen-azon. De abban igaza van az egyik hozzászólónak, hogy ha már más lány is felkeltette az érdeklődésed, akkor nem őszinték az érzéseid a volt párod iránt. 3 hónap hosszú idő, a mindennapos viták ideje alatt biztos eszébe jutott az exednek is, hogy ez szakításhoz fog vezetni. Ő mégis megvárta, hogy ez bekövetkezzen és nem előzte meg. Ahogyan te sem. Inkább engedjétek el egymást, az újrakezdett kapcsolat ritkán sül el jól. (Ritkán, de nem soha. Ha te mégis úgy érzed, hogy nem tudsz nélküle élni ÉS nem zavarna közbe az új csaj... talán adhatsz még egy esélyt. De ezzel túl sokat kockáztatsz.)
2013. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nincs értelme folytatni. Te mások iránt is érdeklődsz, nincs rendes bizalom köztetek. De te tudod, hogy a problémáitok mennyire komolyak.
2013. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt mindent elmond, sajnos én is voltam már ilyen helyzetben:


[link]

2013. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen az ex-csajom

meg is csalt párszor

meg is bántott sokszor...semmibe vett...és mikor érezte hogy túl messzire ment, akkor jött a nagy bocsánat kérés, meg az önsajnáltatás, meg ígért mindent...meg hogy szeret, és a része vagyok meg mittudomén :D első nagy szerelem volt, tapasztalatlan voltam, elhittem mindent....majdnem két évig bírtam, az utolsó hónapok már nálunk is iszonyat durvák voltak

aztán megint smárolt valakivel, akivel talán járt is velem párhuzamosan, akkor kiraktam

életem legeslegjobb döntése volt

ne kezdd vele újra....fájni fog nagyon nagyon sokáig, de megéri


Sok sikert, kitartás!


19/L/L

2013. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

amúgy, ha sokat gondolsz másra, annyira nem vagy már halál szerelmes :) és lehet, hogy akire sokat gondolsz, sokkal inkább megérdemel téged...

ja, és egy tanács...ha valaki megtetszik, és járni akarsz vele, de emlékeztet az exedre, akkor FUSS :D

ugyanabba a hibába kár beleesni kétszer :D

2013. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!