Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ember. Mit jelent? Mitől...

Ember. Mit jelent? Mitől ember az ember? A hús-vér testtől? Vagy inkább a belsőtől? Esetleg ezek összessége? Ha a hús-vér páncélt levesszük, akkor nem mind vagyunk emberek? Te ki vagy mi vagy? Embernek tartod magad? ‎

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 22:08
 1/3 anonim válasza:
Az ember azt jelenti, hogy te egy külön faj vagy... a legfejletebb ezen a világon.Nem a hús-vér testtől...Azért vagyunk emberek mert mindenki más ezen a világon..lopunk, hazudunk...azért, hogy nekünk legyen jobb..ilyet más élőlény nem csinál...Pl:. Láttál már jegesmedvét aki bement a fehérházba, hogy elege van abból, hogy tönkretsszük az otthonát...én sem.Talán azért mert lehet, hogy sok minden el tudunk viselni..de azért van amit nem...Ha levesszük a hús-vér páncél..te döntöd el, hogy ki vagy..és, hogy mi vagy..neked senkisem parancsolhat..Nem azon kell változtatni ami vagy, hanem azon aki vagy...Az emberek gyáva élőlények..mindig a könyebb utat válasszák..nehogy egy kicsit is szenvednijük kelljen.Én is ember vagyok, ahogy te is...Ne becsüld le magad soha...mert minden ember megérdemli, hogy tiszteljék...Én embernek tartom magamat...És te is tartsd annak magadat...Örülök ha segíthettem.Ha bármiben segítségedre lehetek kérlek, nyugton írj.
2014. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ;]]]
2014. jún. 30. 14:28
 3/3 anonim válasza:
Nincs mit! :D Örülök ha segíthettem! :D
2014. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!