Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Üdv a b-nőmnek kőlcsőn adtam...

Vegita84 kérdése:

Üdv a b-nőmnek kőlcsőn adtam a telefonomat mert az ővét elvették a szülei és amit kőlcsőn adtam neki azt is elvették tőle hogy a szüleit feljelenthetem lopás-ért?

Figyelt kérdés

A b-nőm 22-éves én 30-éves és a szülei nagyon rossul bánnak velel a főldőn alszik csak vajas kenyeret eszik mindennap és üttik verik szegényt ugye a b-nőm beteg a betegség pontos nevét nem tudom csak azt hogy valami szemályiség zavar vagy ilyesmi és gyogyszert szed ugye szeretjük egymást

viszont az apja és a mostoha anyja nagyon szigoruak vele

na már most ugye mindig mondom hogy amit neki adok azt ne engedje hogy a szülei elvegyék tőle sde a telom is elvették tőle azért adtam neki kőlcsőn hogy tudjam hívni és beszélgetni de elvették tőle akkor a kérdésem a kővetkező feljelenthetem a szüleit mint lopás-ért?


2014. jún. 30. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először beszélj velük, mondd meg nekik, hogy az a telefon a tiéd, adják vissza. Ha nem, akkor mehet a feljelentés.
2014. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem nagyon hinném hogy így bánnak vele , mert azt már a barátai vagy már te is jelentetted volna
2014. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már voltam tőbb szőr is náluk de hiába kiabáltam nem jőtt ki senki pedig tudtam hogy a b-nőm otthon van bizony sajnos a szülei ilyenek és mondtam neki hogy ahova jár klubba ilyen pszihés klubb mentálhigénés vagy ilyesmi ott is elmondta hogy otthon hogy bánnak vele de ők csak halgattak mert tudják ők is hogy a szülei milyen emberek sajnos és ugye ki hinne 2 bolind-nak 2 normálissal szemben ugye.
2014. jún. 30. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki hinne egy bolondnak 2 normális helyett? Kötve hiszem, hogy a szülei akár csak egy kicsit is egészségesek mentálisan.


Általában a személyiségzavarokat, mentálhigiénés problémákat is egyébként a szülők tevékenysége okozza a gyerekben. Nem kell olyanokra gondolni, hogy nemi erőszak stb.. Elég ha rendszeres ordítozás van. Ha egy gyerekkel pár éves kora óta naponta kiabálnak, vagy legalább nagyon leszidják, akkor semmi esély arra, hogy felnőttnek mentálisan egészséges legyen, ez az igazság.


21/F

2014. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha ilyen sz@r a helyzete, akkor 22 éves létére már rég elköltözhetett volna onnan. Nagykorú, oda megy ahova akar.
2014. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagykorú, el lehet költözni.
2014. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem értitek beteg és az apja a gyámja neki de ha akarjátok tudok a facebookjábol idézni hogy az apja mien szigoru vele.
2014. júl. 1. 07:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért vették el a telefonját mert féltik tőled, azt akarják, hogy ne tudjatok beszélni? Nézd Ő a gyámja, ha beteg akkor biztos okkal ilyen az apukája, anyukája.
2014. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok igazad van de akkor is 22-éves és szeretjük egymást na meg a másik ha féltik akkor miért viselkednek ugy vele mint egy rabszolgával ha bizony 1 kézzel mossa a ruháit holot van mosogépjük 2 nem ehet főt ételt csak kenyeret mindennap 3üttik verik fakanálal meg ilyenek 4 a mindenki őtt piszkálja bizony én tudom mert mondta nekem már párszor .
2014. júl. 1. 14:13
 10/11 A kérdező kommentje:
JA ÉS A TELEFON AZ ENYIMÉ CSAK KŐLCSŐN ADTAM NEKI HOGY TUDJAM HÍVNI KÉRDÉS MI JOGON VESZIK ELL TŐLE AZ ÉN MOBILOMAT AMIT NEKI ADTAM KŐLCSŐN HA NEM TEHETIK MEG MERT EZ BÜNCSELEKMÉNY HA JOL TUDOM NEM MERT NEM AZ Ő TULAJDONUK BIZONY .
2014. júl. 1. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!