Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van olyan akinek fáj...

Más is van olyan akinek fáj ha magázzák?

Figyelt kérdés
Mióta betöltöttem a 16-ot azóta egyre többet magáznak. Ez egy kicsit rosszul esik. Más is van így?
2014. jún. 30. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik. :D Én azt utálom, mikor hivatalosabb helyeken simán minden nélkül letegez egy idősebb, mert én csak 20 vagyok...
2014. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát...egy kicsit. meg nekem az esik rosszul, amikor pici gyerekek azt mondják rám, hogy néni...múltkor is basszus, aboltban ottvolt egy kisfiú az anyukájával és a kisfiú így mondta, hogy -Néni! o.o erre az anyukája nem hogy azt mondta volna, hogy nem néni, hanem lány, még ő is mondta, hogy -Igen, ott van a néni ^^ baždmeg...OwO"

16/L

2014. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt vedd megtiszteltetésnek.


Aki meg írta, hogy egy kisgyerek le nénizte, az sem gáz szerintem, mert egy kis gyerekhez képest egy 16 éves lehet néni, mert egy lány az a gyerek fejében egy vele egykorú kb.


Én fordítva vagyok sokszor. Több alkalommal is simán letegeznek (34 éves vagyok) pl. pénztáros, eladó, az utcán valaki leszólít, hogy megkérdezze merre van ez vagy az az utca, stb.

2014. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj. 28 éves vagyok
2014. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem hol ez fáj, hol az


amikor egy velem egykorú lecsókolomoz, az fáj, de amikor egy senki letegez akkor meg az fáj

2014. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14 évesen magázott egy elsős (ami már annyira nem is kicsi) ezért számomra érdekes volt.
2014. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az a fura, hogy mindjárt 29 éves vagyok, de olyan fiatalnak néznek, hogy folyton letegeznek. Alapvetően ilyesmiből egyébként nem csinálok gondot, de vannak olyan helyzetek, amikor tudom, hogy normál esetben egy 29 éves nőt az adott személy (főleg, ha férfi az illető) biztosan nem magázna le, és a tegezés ilyenkor tényleg annak szól, hogy gyereknek néznek.

Ehhez sokszor lenéző hangsúly, és "lesajnálós" kifejezésmód is társul, amitől viszont gyerekként is falnak mentem már, nemhogy felnőttként...

2014. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rekord az volt, amikor 13 évesen ültem a villamoson, egy gyerek meg ott rohangált mellettem, nézegetett az arcomba, erre az anyja azt mondta neki, hogy "Hagyd békén a bácsit!".
2014. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ebben a korban már úgy ahogy nagynak tűnik az ember hogy ezeket megkapja, de annyira nem hogy komolyan is vegyék mint egy felnőttet... De mind1 én így is élvezem az életet, csak ezek néha beütnek :/

Meg visszagondolva mikor én voltam kisebb akkor a nagyobbak között én sem tudtam különbséget tenni. Nekem a felnőtt olyan volt mint a most korombeli. Szóval egy kicsit megértem.

2014. jún. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!