Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az oldal miért van tele...

Ez az oldal miért van tele homofób férfiakkal?

Figyelt kérdés
Ráírok egy fiúra, férfira úgy, hogy én is fiú vagyok, és aztán már egyből homokosnak néz és nem válaszol. Találkoztam már pár ilyennel. Azt se értem miért lennék homokos csak azért, mert egy fiúval esetleg beszélgetni akarok itt. Attól még nem vagyok az, a nőkhöz vonzódok teljes mértékben, csak magányos vagyok, unatkozok.
2014. júl. 1. 23:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Honnan tudod, hogy pont azért nem válaszol, mert homárnak néz?


Talán valami homáros dolgot írsz nekik?

2014. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát, egy ilyenre én sem reagálnék:


"Szia, fiú vagyok, ismerkednék, hogy vagy?"


Inkább törölném és tiltanám le az illetőt...

2014. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
nekem írhatsz, én is fiú vagyok
2014. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
80%
Nekem is írhatsz. :) Bár, én meleg vagyok. :D
2014. júl. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

# 4/4

Én meg kovács. Kovács Béla

2014. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam így viselkedni, de általában, ha összejön egy fiúval való ismerkedés, akkor az bunkó, idióta. Esetleg, ha egy meleg csúszik be, akkor azzal meg nem tudok normálisan beszélni, mert nyomul vagy pedig gusztustalan dolgokról kezd el beszélni.
2014. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Az nem opció, hogy nem homofóbokkal van tele az oldal, hanem magányos, fura kis szerzetekkel, akik kéretlenül ráírkálnak az emberre, amivel rendesen kimutatják, hogy bajuk van, segítségre van szükségük, megmentőt keresnek.... ebből pedig az átlag felhasználó nem kér. Kérdezni, válaszolgatni járunk ide, páran ismerkedni az ellenkező nemmel és esetleg barátkozni hogyha kialakul spontán egy párbeszéd, de nem úgy hogy a semmiből előtoppan egy idegen, aki ránkzúdítja a kis problémás életét.
2014. júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Fiú barátokat ne itt keress esetleg és akkor nincs ilyen gond.
2014. júl. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%

Vannak emberek, akiknek egy jó beszélgetés, értelmes emberekkel többet ér, mint bármilyen más kapcsolat.

Főleg, ha nem teljesen 100-as nőkkel hozta össze az élet eddig, ne adj Isten olyan mellett él már vagy 30 éve.

Majd rájöttök ti is, annyi év után, mennyire hiányzik egy jó beszélgetés, és milyen rosszul esik, ha homokosnak nézik az embert olyankor....

2014. júl. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
"Beszélgetésre" nekem ott vannak a real world haverok, inkább azokkal megyek el sörözni egyet. Meg innen egy emberrel tartom a kapcsolatot kb napi szinten, de az is inkább a közös érdeklődésből indult ki.
2014. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!