Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az oldal miért van tele...

Ez az oldal miért van tele homofób férfiakkal?

Figyelt kérdés
Ráírok egy fiúra, férfira úgy, hogy én is fiú vagyok, és aztán már egyből homokosnak néz és nem válaszol. Találkoztam már pár ilyennel. Azt se értem miért lennék homokos csak azért, mert egy fiúval esetleg beszélgetni akarok itt. Attól még nem vagyok az, a nőkhöz vonzódok teljes mértékben, csak magányos vagyok, unatkozok.
2014. júl. 1. 23:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

mert a férfiak többsége felszínes. csak szexért "barátkozik", illetve a férfiak többsége homofób.

a nők is ilyenek.

2014. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszol, honnan tudod, hogy homokosnak néz? Lehet, hogy csak nem akar itt barátkozni.
2014. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

bu ,,zi vag...yok

Az általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön! Moderátoraink meg fogják vizsgálni korábbi és ezutáni hozzászólásaidat, indokolt esetben a hozzáférésed letiltják. Kérjük, vedd figyelembe a szabályainkat és azoknak megfelelően használd az oldalt!

2014. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tesó, ha nincs lóvéd kocsmára, csináljál!
2014. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
Olyan jó látni, hogy az egyetlen válaszólót, aki a "real world haverokat" megemlítette, lepontozták. Ma sem csalódtam a Gyakoriban.
2014. júl. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Olyan jó látni, hogy az egyetlen válaszólót, aki a "real world haverokat" megemlítette, lepontozták. Ma sem csalódtam a Gyakoriban."


és helyesen tették, mert butaságot írt. interneten is lehetne barátságokat kötni, ha nem lenne ilyen a magyarok többsége. ezért semmi értelme az ilyen real world haverok baromságoknak. magyarán ha nyitottak lennének a magyarok és nem akkora taplók, akkor lehetne itt is ismerkedni, aztán kint találkozni is olyanokkal, akikkel közös az érdeklődési kör. de ebben az országban a legtöbb ember teljesen alkalmatlan normális kapcsolatokra meg ismerkedésre.

az egyik válaszolónak feljebb nagyon igaza van. a legtöbb beszélgetésnek célja van, tehát a férfiak többsége csak nőkkel "barátkozik" és áll szóba, annak reményében h kéősbb ágyba viheti, ugyanúgy a nők többsége is csak jóképű férfiakkal "barátkozik".

2014. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Szerintem nem írt butaságot. Az internetes ismerkedés nem kéne hogy helyettesítse a "real world haverokat".

Ha valaki mégis a neten szeretne barátkozni, akkor sem a Gyakorin kéne próbálkozni. Teljesen természetes, hogy itt lekoptatnak, mivel ez az oldal nem ismerkedésre lett kitalálva.

Ennek semmi köze az átlag magyar mentalitáshoz, vagy az emberek kapcsolat kialakításai képességeihez.


"az egyik válaszolónak feljebb nagyon igaza van. a legtöbb beszélgetésnek célja van, tehát a férfiak többsége csak nőkkel "barátkozik" és áll szóba, annak reményében h kéősbb ágyba viheti, ugyanúgy a nők többsége is csak jóképű férfiakkal "barátkozik"."


Ez pedig hülyeség. Rengeteg olyan nő ismerősöm, barátom van, akiket bottal sem piszkálnék meg, ha szexualitásról lenne szó. Nyílván szívesebben beszélgetek egy vonzó lánnyal, de túlzás lenne azt mondani, hogy ez alapján választok beszélgetőpartnereket.

Nem vagyok egy Brad Pitt, messze vagyok a jóképűségtől, mégis vannak nő barátaim, szóval a másik nem sem ennyire sekélyes.

2014. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!