Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A volt barátom megütött,...

A volt barátom megütött, amikor szakított. Bővebben lent! (? )

Figyelt kérdés

osszevesztunk , mert talaltam 2 ovszert a taskajaban. abban a taskaban, amelyikben multkor bulizni indult NELKULEM. megharagudtam ra, ki szerettem volna bekulni, de o elmondott minden k.anak es megutotte az arcomat tobbszor is, ellokott, dobalt es az ujjamba beleszurt egy tusket.

a fiu buntetett eloeletu, verekedes miatt 1 ev felfuggesztettet kapott. ha feljelentenem, akkor lecsuknak? egyaltalan fel lehet ezert jelenteni?


2014. júl. 4. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs rá bizonyíték (látható sérülések, zúzódások, tanúk esetleg), akkor nem biztos, hogy lesz eredménye, bár mivel hasonló dolgok miatt már elítélték lehet, hogy mégis komolyan vennék a dolgot.

Azért bemennék a rendőrségre és megkérdezném, hogy mit is lehetne tenni.

2014. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A rendőrség nem foglalkozik pár terápiával. Elmész kiröhögnek, és utána magadtól rájössz hogy neked is jobb ez így ha magatok közt beszélitek meg.


Nem is gondolnád hány ember ütné a nőjét, ha volna oka rá, ilyen srác nem hozzád való, hanem olyanhoz aki nem fél tőle, és ugyanúgy visszaüt.

Keress mást, és hanyagold ezt a békülést

22F

2014. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"osszevesztunk , mert talaltam 2 ovszert a taskajaban"


Miért kutatsz más táskájában?!

Így jártál!

2014. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"barátom megütött...a fiu buntetett eloeletu, verekedes miatt"



Miért kezdtél ilyen fazonnal?!

Így jártál!

2014. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezért lecsuknák. Kapna felfüggesztettet, vagy pénzbüntetést oszt jó napot.

Ugye nem akarsz visszamenni hozzá? Mármint akkor sem majd, ha néhány nap múlva megy virággal meg bociszemekkel és ígéretekkel bocsánatot kérni?

2014. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Én nem értem, az ilyen lányoknak nincsenek szüleik? Hol az anyukád, aki elmondja, hogy ilyen fiúkkal nem állunk szóba és az apukád, aki nyakon vágná a srácot aki bántott, meg téged is amiért anyád intelmei ellenére szóbaálltál vele? Na mindegy, akkor most saját károdon tanultál egy fontos dolgot: a rosszfiú nem csak másokkal rossz, veled is az lesz ha úgy alakul, mert nincsenek morális gátjai.
2014. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért sír minden nő, nesze igazi kemény férfi, hahahahahaa
2014. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!