Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm szakított a fiújával,...

Barátnőm szakított a fiújával, akivel én nagyon jóban voltam és most azt kéri, h szakítsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az a fiú nekem egy nagyon jó barátom és nem akarom elveszíteni. De a barátnőm úgy gondolja, hogy mivel szakítottak, én se legyek jóban vele. Most mit csináljak?

2013. szept. 27. 02:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt : 16/L
2013. szept. 27. 03:14
 2/11 Salx Narval ***** válasza:
74%
Azzal tarts, amelyik közelebb áll hozzád, elképzelhető, hogy a kettő együtt nemfog menni. Azon viszont érdemes elgondolkodnod, hogy te mit várnál el a barátnődtől hasonló esetben, talán a helyes döntést is megtalálod ha önvizsgálatot tartasz.
2013. szept. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez nehéz ügy, nekem is szarul esne, ha volt csajommal járnának a haverjaim bulizni mondjuk. De másrészt azt sem jogos kérni hogy csak azért mert neki szar, te is rögtön szakíts meg minden kapcsolatot a sráccal.
2013. szept. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha a barátnőd igazi barátnő lenne, nem várna el ilyet tőled.
2013. szept. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Hozz önálló döntést!:)
2013. szept. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Én csak azt tudom megírni, hogy én mit tennék. Vannak az életemben dolgok, amiket egyszerűen nem engedhetek meg magamnak. Többek között ilyen ha valaki más akar engem irányítani vagy ha zsarolni akar (akár érzelmileg is). Ez az én életem és én döntöm el hogy kikkel barátkozom és kikkel nem. Aki a barátom az ezt elfogadja. aki nem az valójában nem is a barátom. Aki barátom nem kér tőlem olyat amit magamtól nem tennék meg szívesen.
2013. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Neked kell dönteni, de én nem szakítanék meg kapcsolatot valakivel csk azért, mert ezt rám akarják kényszeríteni, főleg ha engem soha nem bántott, persze a körülményeket nem ismerem.
2013. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
A barátnőd önző és letojja a te érzéseid. Én ebben az esetben mindenképpen a sráccal tartanék, a "barátnőd" meg tanulja meg, hogy nem várhat el mindent tőled.
2013. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem attól még, h szakítottak, lehetnek barátok, vagy csak köszönőviszonyban, így neked is megmaradhat a fiú mint barát.
2013. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Senki sem mondahatja meg, ki kivel baratkozzon.. mondd meg a baratnodnek, hogy ilyet nem kerhet, azt megigerheted neki, hogy nem beszelsz elotte a fiurol, hogy ne erezze rosszul magat... es azt is mondd meg, hogy megerted hogy rosszul esik neki, de te sem varod el, hogy xy-nal ne baratkozzon, mert eppen neked nem tetszik a pofaja.
2013. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!