Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A melegek többsége miért nem...

A melegek többsége miért nem megy ki ellentüntetni a sok kretén ellen, akik a pride felvonuláson lejáratják a homoszexualitást? Miért csak az identitászavaros fogyatékosokat mutogatják melegként a tv-ben? A melegek többsége nem ilyen.

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 11:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

Aki nem érti, könyörgöm, tájékozódjon és olvasson. Ajánlom Ritter Andrea: Melegek c. könyvét.

Sajnos sok LMBTQ ember még mindig heteronormatív módon gondolkodik, és amiért nem meri felvállalni önmagát, másoktól is ezt várja el. Igenis, mindenben járjanak ugyanolyan jogok nekik is, mint a heteroszexuálisoknak.

Amúgy nem vagyok meleg, de mindig azok mellé állok, akiket támadnak, csak azért, mert nem olyanok, mint a többség.

2014. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A pride felvonulók nem mások, hanem kretének. Nem kell mindent tolerálni! Erről van egy jó South Park rész is. :) A melegséggel semmi gond nincs.
2014. júl. 7. 17:03
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Kedves kérdező itt nem a felvonulók kretének.
2014. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Normális ember nem megy el felvonulni és normális ember szintén nem megy ki megdobálni, ordítozni a felvonulókra. Én ugyan meleg vagyok, de legszívesebben én is megdobálnám őket féltéglával, mivel szégyent hoznak a normálisabb melegekre.
2014. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
59%

10-es és utolsó válaszadó egyet értek. Én se vagyok meleg, de ha az is lennék(ami kizárt) akkor se mennék el magamat mutogatni..


egy nő

2014. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha elmennénk mit érnénk el? Semmit. Kár, az elpocsékolt időért. Másrészt pedig van egy adott tömeg, akiket fizetnek azért hogy így öltözzön, így viselkedjen (színészkedjen), tehát szándékos provokációról is szó van.

Szerintem mindenkinek a magánügye, hogy meleg. Otthon azt csinálhat a barátjával, amit csak szeretne.


Én melegként ezt a rendezvényt, és azt amit csinálnak nem tartom jónak.

A melegek többsége rejtőzködik, nem magamutogató, kerüli a feltűnést.

2014. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%
Melyikőtök volt kint közületek az idei felvonuláson? Ja, SENKI??? Akkor mit pattogtok itt? Fogalmatok sincs, hogy mi volt, milyen volt, mi történt. Egyetlen egy kirívó fiút láttam, a többiek mind teljesen normális öltözékben, normálisan viselkedve vonultak, táncoltak, buliztak. Talán egyszer nézzétek meg, hogy milyen a Pride és akkor formáljatok róla véleményt. Több, mint 10 ezer ember vett részt rajta egyébként.
2014. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyen karámbatörtek jobban irritálnak, mint az ellentüntetők. Bújkálj, rejtőzködj, ha akarsz, de ne akarj másokat is megfertőzni ezzel.


41F

hetero

2014. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
37%

Szánalmasak az ilyen melegek,mint a kérdező.

Szerintem életében nem volt még egy felvonuláson sem.


Ezzel a gondolkodással még a nők is a konyhában lennének és kuss lenne a nevük.


Kérdező,ha nem lenne a világon 10 évig sehol melegfelvonulás az emberek azt hinnék,hogy nem is léteznek melegek.Mert mikor kimennek az utcára azt hiszik,hogy mindenki heteró,aki velük jön szembe.


Te egy barlangban akarod leélni az életed,meg titkolózva,ha megkérdezik a "kedves" heterók,hogy mi van veled mindenben hazudozni,szerintem ez sokkal betegesebb.


A 100 egyenruhás meleg orvos vonulna fel az úton és az egészséges életmódra hívnák fel a figyelmet,akkor is mocskos b-ziznának.

2014. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!