Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ellen lázadnak a rockerek,...

Mi ellen lázadnak a rockerek, az emosok, a punkok, a raszták, a gothok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 07:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Semmi ellen, csak ki akarnak allni a sorbol. En meg egyet sem ismertem kozulok akik lazadoztak volna valami ellen.
2014. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem lázadunk senki ès semmi ellen csak nem szeretnènk "szürke mickey egerek" lenni. Szabadságvágyunk nagyobb, mint azoknak akik átlagosan próbálják èlni az èletüket. Mi egy èletstílust egy èrzèst kèpviselünk; a kötöttsègek nèlküli èletet. A zenei ès öltözködèsi stílusunk is kötetlen, de egyáltalán nem lázadó. Mi így èrezzük jól magunkat a testünkben. Ez nem egy múló hóbort, ès hiába is gondol minket a többsèg különcnek, mi nem vagyunk azok, de átlagosnak sem betudhatóak.


Egy fiatal rocker lány

2014. jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Akkor lényegében az egyformaság ellen lázadnak, vagy akkor nem lázadnak hanem tiltakoznak?
2014. jún. 28. 08:12
 4/31 anonim ***** válasza:
41%
Se nem lazadnak, se nem tiltakoznak, csak nem akarnak elfogadottak lenni, az elfogadott elvek, kinezesek szerint elni. Mint irtam, ok ki akaarnak allni a sorbol.
2014. jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

A konformizmus ellen. Lázadnak, mert azt nem akarják, ami van és amibe őket is belekényszerítenék, de ha nincs tehetségük vagy átütő egyéniségük (mint pl. egyes rocker bandák énekeseinek), akkor ez a lázadás csak üres faldöngetés.


Lázadni akkor érdemes, ha az ember tudja, hogy mi ellen lázad, és azt is tudja, hogy mit szeretne létrehozni a lázadásával - újat a régi helyett. Ehhez kell az alkotó tehetség.

2014. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez egyéni döntés, hogy ki akar lázadni. Ha igen, mi ellen.

Én azt tudom, hogy nem akarok jó kislánynak tűnni. Keményebbnek szeretnék látszani. S ez nehezebb mert szőke haj és kék szenek, plusz egy kissé babás arc párosítását kaptam. De ettől függetlenül nem szeretek világosba öltözni. Az nekem a jóhoz köthető, és annyira idegen nekem ez. Furcsán hangzik ez, ám én ezt próbálom szerintem elérni vele.

Viszont maga a zene nagyon tetszik. Sokkal jobban szeretem, mint más műfajokat. S ebben az öltözködésben is jól érzem magam.


14/L, rockernek valló magát bizonyos fokig

2014. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Semmi ellen, ez nem a lázadásról szól. Én személy szerint nem is azért csinálom, amit csinálok, hogy kilógjak a sorból, hanem, mert így érzem jól magam. Az, hogy a legtöbb ember körülöttem nem ilyen az egy velejáró. Egyedül a punkokról tudok, akik lázadnak a rendszer ellen, de az is régen volt már, hogy találkoztam egy olyan igazi, régimódi punkkal :D
2014. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
1%
Igazából mind magukat utálják, csak nem tudják kifejezni ezért más dolgokra vetítik.
2014. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
A közízlés ellen.
2014. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
98%
goth,raszta,emo ... ez mind mind külön kultúra . egyedül a punkok rendszerellenesek /lázadóak
2014. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!