Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mehet a barátságunk rovására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehet a barátságunk rovására a kapcsolatunk? (hosszú)

Figyelt kérdés

Bölcsi óta ismerem a legjobb barátomat, mindig együtt voltunk, bölcsi,ovi,majd elértünk az áltsulis ballagásunkra, úgyszint együtt egy osztályba jártunk. Egy éve vettük észre, hogy mennyit vagyunk együtt, és azt is, hogy felnőttünk. Tetszett év elején egy fiú de én neki nem és a barátom szólt pár jó szót az érdekemben.Másnap a fiú elhívott randira, úgyvolt a mozi elött találkozunk de nem jött el...Küldtem egy síró smileyt a barátomnak SMSben.Ő két perc múlva fagyival a kezében ott volt.Akk vettem észre, hogy milyen szerencsém is van vele. Aznap este ott aludtam náluk, megnéztünk egy filmet majd elaludtunk...Reggel amikor felébredtem ott feküdt mellettem és átölelt.Hallottam, hogy mocorog de nem mertem felkelteni ezért ott maradtam védelmező karjai között.Majd vett egy mély lélegzetet és megpuszilta a nyakam és fölkelt. Mintha semmi nem történt volna felkeltünk és elindultunk a hozzánk. Behívtam beszélgetni, úgyhogy felmentünk a szobámba. Mikor elköszönt megölelt és megcsókolt, nem reagáltam semmit, vigyorogva köszöntünk el egymástól. Majd amikor becsuktam az ajtót, észhez tértem, érzékeltem mi is történt, de úgy tűnik nem csak én. Abban a pillanatban a barátom visszafordult és hevesen csöngetni kezdett. Rögvest nyitottam az ajtót és egyszerre kérdeztük: Mi a franc történik velünk? Majd csókolózni kezdtünk, végül a szobámban kötöttünk ki.És megtörtént. Ez volt mindkettőnknek az első de tökéletes volt.Gyengéd és nyugodt.Majd megkérdezte a barátom hogy mi történik velünk? Én csak annyit válaszoltam hogy jó. Majd összeszedtük magunkat és elköszöntünk, természetesen csókkal.Alig 2 perccel késöbb küldött a barátom üzit hogy hiányzom neki. Csöngettek.A barátom volt, és újra az ágyamban kötöttünk ki. Majd egyszerre mondtuk egymás szemébe: Szeretlek.

Ez az eset azóta többször megtörtént.

Most 1 hónapja járunk.

Mind a ketten 15 évesek vagyunk de nem értjük,hogy ilyen fiatalon, hogy voltunk képesek lefeküdni egymással?

Én attól félek, hogy elveszítem a barátságunkat ami nekem nagyon fontos, de a barátom azt mondja ne féljek mert mindig velem lesz bárhol,bármikor,bárhogy döntök.



2013. júl. 5. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Love Story level 99. Grat.
2013. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen jó kamustoryt ritka látni:D
2013. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban igaz amit leírtál... akkor igen, rá fog menni a barátságotok. Valakivel vagy dugsz vagy barátkozol, a kettőnek együtt ritkán jó a vége.
2013. júl. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak akik szakítás után is jóban maradnak. a "tuti a barátságotok rovására megy" tartalmú válaszolók csak általánosítanak. úgyhogy nem kell félni, élvezd h boldogok vagytok:) (már ha igaz a story:D)
2013. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ritka anomália az ha valakik szakítás után is együtt maradnak...
2013. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!