Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányoknak (akár titokban)...

A lányoknak (akár titokban) miért tetszenek a prostis dolgok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amiről te beszélsz, az nem a prostiság, szívecském :) Azt inkább a dominák szokták magukon viselni. De hidd el,egy fűzőt egy szerényebb lány is felvesz, hogy elcsábítsa a partnerét. :)


,, a nőket vonzza a gondolat, hogy idegennel szexeljenek pénzért. " - Ezt az elméletet annyira szeretem. Ezek a nők olyan férfiakkal szexelnek, AKIK IDEGEN NŐK szoknyája alá bújnak ... :)

2014. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9 nek igaza van :-) es egy nö az legyen nö.... mindenek megvan a maga idelye.... mikor hova mit veszek fel :-) az hogy igenyesen higenikusan fel öltozözöl az nem jelent prostit!!! Az hogy idegen ferfiakal szexel....hat szerintem ez nem minden nonek jut eszebe!!! Es nem is erol almodik!!epp ez az...egy igazi nö nem fogja szet tenni a labat 1 vacsora utan!! Mert elsonek megismeri hogy kivel id fekszik le.... bocsi tudom nehs melle pötyögök telorol:-)
2014. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem vettem észre ilyet, max egy-két ismerősömön, de rám totál nem jellemző. Egyáltalán nem sminkelek és inkább fiúsan öltözök, nem jönnek be a prostis göncök, se az útszélisek, se a luxusprostisak. Másokon lehet csini, de én fel nem vennék ilyeneket, már csak azért sem, mert cseppet sem kényelmesek, a szoknyák többségét utálom, nem lehet kényelmesen ülni bennük, max ha nagyon hosszúak.


Az a gondolat se vonz, hogy pénzért szexeljek akárkivel, nekem már az is az nyomaszt, ha mások akarják állni a piámat, kajámat, vagy ilyesmi, olyan kiszolgáltatottnak érzem magam tőle, mintha "adósa lennék", brrr.


Úgy érdekelnek az örömlányok, ahogy minden szokatlanabb, marginalizált csoport is, tehát pl. dokumentumfilmeket szívesen nézek vagy írásokat olvasok róluk, milyen a hátterük, miért lettek prostik, hogy állnak a szakmájukhoz, az életükhöz, milyen az ő világuk, stb, de ez nem az, amire te gondolsz.

2014. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Engem akkor vonzana, ha választhatnál.


Ha azt mondják, nesze, itt van Chris Evans, szexelned kéne vele, és még pénzt is kapsz, hülye lennék nemet mondani.

2014. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert minden nőben ott rejtőzik a ....
2014. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!