Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem merek inni...

Mit tegyek ha nem merek inni barátokkal?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi jó abba, ha valaki részeg, én csak a rosszulléthez tudnám hasonlítani amikor szédülsz, hánysz stb.. de ha nem lenne jó akkor nem inna senki. Mikor bulizunk vagy valami mindenki részeg és tök jól érzik magukat én jól tudom érezni magam anélkül is, de egyszer szívesen kipróbálnám már, hogy milyen berúgni, de félek, hogy csak szédülni meg hányni fogok. Hogy küzdjem le ezt? És mivel kezdjem vagy hogy csináljam?

16L


2014. júl. 9. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
18 év alatt, ha berúgási tippeket adnék már súrolná a törvényesség határát. Amúgy ráérsz még.
2014. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De szeretném kipróbálni, ebbe már 16 évesen nincs semmi
2014. júl. 9. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy iszol, nem azt jelenti hogy berúgsz, és egyből hánysz, szarsz, amerre látsz. Nyugodtan igyál meg egy sört, vagy egy felest, nem lesz tőle semmi bajod.

Ne keverd az italokat, ha úgy érzed rosszul vagy, igyál sok vízet. Ennyi. Az alkohol nem egy mágikus valami, ami kis mennyiségben is fetrengő állattá változtat. Ha ennyiből állna az alkoholfogyasztás, nem lenne ilyen népszerű.

2014. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sosem gondolkoztam ezen. Ha félsz, akkor kicsit igyál csak. Mindig kicsivel többet, és állj meg ott, ahol már jól érzed magad. Illetve ha már hányingered van ne igyál, hanem menj levegőzni. Aztán amikor jól vagy, de már érzed, hogy megy ki a pia hatása, ihatsz megint. :D

Töményből ne igyál meg egyszerre sok felest az elején. Kezdj lightossal, és utána durvábbal folytasd. Ne keverd nagyon.

Figyeld meg pár alkalom és majd nevetsz magadon, hogy ettől féltél. Ja és ha már nagyon pocsékul vagy, akkor inkább rúgj be jobban, kihányod magad és másnap nem is fogsz rá emlékezni.

17L

2014. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem buzdítani akarlak az alkoholfogyasztásra, én is ittam már alkoholt 16 évesen, de nem részegedtem le hányásig. Kóstold meg, igyál pár kört, de csak mértékkel!!! Semmiképp se igyál sokat, mivel még nem fogyasztottál alkoholt. Ha nem vedelsz, nem is leszel rosszul, nem fogsz hányni sem.
2014. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 engödj már be válasza:
Há akkó ne igyá
2014. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdj bele, ha egészen biztos vagy benne, hogy tudod magad kontrolálni, fegyelmezni. Az alkohol lazító, eufóriához vezető hatása előbb kellemes , felszabadultsági érzést idéz elő. Amikor érzed azt, hogy érzékelésed (elsősorban a látás) kezd zavart szenvedni és bizonytalanabbak lesznek a mozdulataid, túlságosan felszabadulsz, akkor azonnal abba kell hagyni. Ezt a pontot azért nem szabad túllépni, mert a még fel nem szívódott alkohol rövid idő után már komolyabb mérgező hatást fejt ki, amikor az ember már nem ura önmagának.
2014. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 *Nekomimi* ***** válasza:
Ha elmegyünk bulizni, én is mindíg iszom, mégsem hányok, nem vagyok rosszul, egyszerűen csak jól érzem magam. A kulcsszó a " mérték " .
2014. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha csak berúgni akarsz, akkor azt ajánlom, hogy egy barátnőddel, amikor nincs a szülő otthon valami oknál fogva. Ha buli közbe akarsz berúgni, akkor jobb ha előtte szedsz egy kis terhesség ellenes tabit is.
2014. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor a következő buliba megpróbálom mértékkel úgy, hogy nem keverem.

Utolsó! Nem kell egyből ilyenekre gondolni..!

2014. júl. 9. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!