Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem merek inni...

Mit tegyek ha nem merek inni barátokkal?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi jó abba, ha valaki részeg, én csak a rosszulléthez tudnám hasonlítani amikor szédülsz, hánysz stb.. de ha nem lenne jó akkor nem inna senki. Mikor bulizunk vagy valami mindenki részeg és tök jól érzik magukat én jól tudom érezni magam anélkül is, de egyszer szívesen kipróbálnám már, hogy milyen berúgni, de félek, hogy csak szédülni meg hányni fogok. Hogy küzdjem le ezt? És mivel kezdjem vagy hogy csináljam?

16L


2014. júl. 9. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9

Egyértelmű, hogy terhesség elleni tabit kell szedni, ha egy fiatal lány bulizik. Végülis a tinédzserlányok bulizós rétegét, azt a durva 60-70%-ot rendszeresen teherbebsszák, amikor pedig nem, az a tabi miatt van.

2014. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!