Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában miért lett divat...

Mostanában miért lett divat utálni a Facebookot?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy hülyeség, meg hogy ők aztán nincsenek rajta, soha nem is lesznek, töröltetni akarják magukat.

Ha ennyire kezdenek az emberek ellene lenni, lehet hogy egyszer mindenki megutálja és meg fog szűnni?


2014. júl. 9. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Remelem...
2014. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a facebookot utálják. Hanem ezt ahogy egyesek használják.

Alapvetően nem egy rossz dolog a fész, nagyonis összetart csoportokat és új embereket lehet megismerni. Viszont vannak akik már túlzásba viszik a használatát.

2014. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
2014. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert mikor felmegyek csak csajok idióta közhelyes idézeteit látom. Ennek meg semmi értelme. Csetelni lenne maximum jó de én a vibert használom erre.
2014. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
76%

Magamutogato nepség..en is töröltettem magam mert elegem lett a "szep jo reggel/napot/ejszakat mindenkinek,az idiota szelfizések,a "spontan" kepek,az idiota képeslapok,bölcsességek..egyszerüen idopazarlas nem vagyok kivancsi a sok idiôtara,nincs szükségem lajkokra ahhoz hogy rendben legyen az önbecsülésem..

Nincs feszbukom megis tartom a kapcsolatot az ismerösökkel ímélen,viberen,stb..

2014. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 2-sel. Hasznos, érdekes, de az gáz, amikor valaki ott éli az életét.

Egyesek már minden lépésükről képet tesznek fel. Már azt is kiteszik, hogy mit ettek, akkor is, ha az nem valami különleges, csak éppen egy alma. De komolyan! Egy ismerősöm ma ezt posztolta, hogy evett egy almát tízóraira. És??????? Ez olyan fontos vagy vicces vagy miért? :S

2014. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Őszintén bevallom én azt utálom, amikor mindenki feldobál minden hülye képeket. Rex kutya otthon, ez keres gazdád, jajj de aranyos állat, meg hasonlók... Én ezeket letiltottam a fenébe igaz, így sose tudom meg mi van a háza tájékán, de ....
2014. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 TigerDemoN válasza:
100%

Hogy mért??? Mert a sok tini p*csa kiírja, hogy mit csinál meg mit érezz...meg kirak magáról egy képet ahogy indul egy sz*ros táborba...

Kiírja, hogy mit kapott a szüleitől...

Kiírja a sok idézetet amit azt hiszi, hogy igaz rá....

Képet rak fel arról hogy milyen körme van, milyen haja van.. és még sorolhatnám...

2014. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Joe001 ***** válasza:

Az a baj , hogy a sok bírka nép azt majmolja amit a másik csinál , és nekik ez lesz a trendi , mind egy jó vagy kevésbé.

Ha valaki káposztát sétáltat , egyből divat lesz .

Annyira el csökevényesedik egyes emberek agya , hogy az már durva .

Ezért tart ott a világ , ahol .

Ezt mind a média , okozza ....

Hála az égnek , én nem ilyen országban élek , ahol divat a majmolás

2014. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért mert senkit nem érdekel hogy éppen mit nézel, hogy éppen milyenre festetted a hajad, hogy milyen "p...csás" nadrágot vettél,stb. mégis egyesek úgy írogatják kifelé, mintha ez valami világmegváltás lenne. A kedvenceim azok, amikor valami kis csitera kiír valami tökre semmitmondó f...szságot de minden nap minden percében érted? és akkor a sok idiot meg lájkolja, mert ettől ők menők lesznek, és jelzik a ribizli számára, hogy akkor most nekik ez bejön... De érted egy olyan dolog, ami gőzük sincs hogy mit jelent, de neki tetszik :D ez kész. És akkor félpercenként kiírja hogy most épp hol van hova megy mit csinál, azis nagy kedvenc. de kit érdekel? Ezért nem szeretem a f...szbukot.
2014. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!