Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kövér vagyok szerintetek?

Raffinito kérdése:

Kövér vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam nagoyn annak de mindig az a gondolatom van, hogy az vagyok.. 57 kiló vagyok kb 14 évesen, 160-165 centi kb nemvagyok vékony alkat, nincs kockás hasam, se nagy izmom de, én magamon azt érzem, hogy kövér vagyok. ideális az a suly ami nekem vna?

2014. júl. 10. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Pont jó vagy, sőt, még hízhatsz is egy kicsit.:)

[link]

2014. júl. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet így megállapítani. Tudni kellene, hogy ebből a súlyból mennyi a zsír és mennyi az izom.


Pl. a testépítők iszonyat súlyosak, de egy deka zsír nincs rajtuk. Tiszta izom.


Az sem mindegy, hogy mennyire zömök a csontozatod.


Szóval felejtsd el a mérleget! az a lényeg, hogy a tükörbe nézve formás és arányos tested legyen.

2014. júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár plusz kiló lehet rajtad (főleg ha ahogy előttem írták, inkább zsíros vagy mint izmos), de pont abban a korban vagy, amikor nem szabad fogyókúrázni, semmiképp!!!Próbálj egészségesebben táplálkozni, és mozogj többet, ha nem érzed jól magad a bőrödben :)
2014. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A BMI-t meg hagyjuk, az semmit nem ér, pláne 14 évesen...A tükör az hiteles információt ad, meg a közérzeted is, a kilókat hagyd a fenébe.
2014. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!