Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj velem miért nem...

Mi a baj velem miért nem találok munkahelyet?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok hegesztő a szakmám.

Volt osztálytársam és barátom már 7. munkahelyét hagyta ott tegnap és hétfőn kezd a új helyén.

Bármikor röhögve talál új helyet és nem is akármilyent 170 nettó alatt még nem kereset volt olyan helye ahol sok túlórával igaz de 280K vitt haza én meg örülök ha 100 nettót-s helyet találok.

Már 2x volt hogy szólt holnap felmondok a xxx kft-nél menj ki tuti felvesznek kell az ember.

Kimegyek - majd értesítenek.


2014. júl. 10. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hát vagy a fellépéseddel v az önéletrajzoddal van a gond, vagy mindkettővel. Kérd meg a sikeres barátod segítsen megírni és adjon pár tippet az interjúra!
2014. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ő szerencsés te meg nem.


Mi 29en vizsgáztunk annó (igaz nem hegesztőkén) és csak 1 ember dolgozik a szakmában az akkori 29 főből.


Ennyi!

2014. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en szovegbe jo vagyok, csak mikor azt a 2 kerdest felteszik: h miert akarok, meg h mennyit akarok keresni, szajba tudnam verni oket komolyan...

oneletrajzom meg azert buko mert nem irhatok be tapasztalatot, fejeten dolgoztam, mert ez volt!

fura, h ott le se sz#rjak a papirt, pedig van, mig a legalis hejen, 1x nem alitottak teszt ele, h jolvan, ittvan, csinald meg! nem az idiotabbnal idiotabb kerdesek (maganeleti!)

aztan kiderul, h reg meg volt kit vesznek fel / nem is kell senki.

szoval nalam ez a helyzet, hatha vmi nalad is hasonlo.

meg 1 mar mar vicces, mashol is voltam, nem csak interjun, igy volt rajtam par arany, hat eszem megalt, megkerdte mibol eltem idaig pff koze?!

2014. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális! A "majd értesítünk" után három-négy nappal érdemes odatelefonálni, hogy még nem kaptál értesítést, mi van.

Az önéletrajzodat lehet, hogy érdemes lenne megmutatnod több embernek, az enyémben a barátaim felfedeztek olyan hibákat meg hiányosságokat, amik nekem fel se tűntek. (nekem is átküldheted, ha gondolod, írj privátot).

Az elbeszélgetésben meg annál jobb leszel, minél többön vagy túl.

Sok sikert, bár remélem, azóta már találtál jó munkát :)

2016. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!