Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg közmunkásként dolgozo...

Jelenleg közmunkásként dolgozom. Itt akármikor felmondhatok, ha más munkahelyet találok?

Figyelt kérdés
Most április végéig van szerzödésem, és utána valószínüleg hosszabbítanának.

2014. ápr. 3. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen. De be kell mutatnod a munkaügyön a szerződést az új munkahelyeddel.
2014. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hosszabbítanak senkivel se
2014. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat, hogy van ahol hajléktalanoknak hosszabbítanak, de ott is mintha mindig megelőzné egy kis szünet. Igen, olyan helyre elengednek, ahol adnak a te kezedbe is szerződést. Tehát arra azért figyelj, hogy előbb legyen nálad egy aláírt, vagy indulás haza, mindegy mibe került, mert az "egypéldányos" munkaadók kb felmondáskor (ami végülis nem sok idő, két hónap vagy ilyesmi, amíg van rád kedvezmény) küldik a többi papírral együtt a szerződésből is a példányodat, ha egyáltalán.
2014. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tüske24 válasza:
100%
Jelentkeztem tanfolyamra a munkaügyi központban,sikeresen felvettek.Leszámoltam a közmunkából március 23. napjával,közös megegyezéssel.Csak úgy fogadták el,hogy a munkaügyi központ adott egy szándéknyilatkozatot,hogy felvettek.Így ha találsz normális munkahelyet a közmunkán kívűl,kérj valami papírt az új munkáltatódtól,hogy alkalmazni fog.A fent maradó béredről kérj infót,hogy mikorra utalják,mert nekem a mai napon kellett volna (mindenki a cégnél kapott ma fizut),pedig 23.-án leszámoltam.A poén,hogy állami cég foglalkoztatott,azt mondták 1-2 nap,de legfeljebb egy hét amíg megkapom.Remélem segítettem!
2014. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű közmunkánál jó esetben új álláslehetőség nélkül is fel lehet mondani közös megegyezéssel. A hozzáállástól függ.

A kultúrális közfoglalkoztatásokon van az, hogy inkább új munkahelyhez kötik a dolgot.

2014. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy hosszabbítanak, mert olyan munkát végzek, és úgy, amit más nem nagyon akar/tud.

A munkalehetőség május 1-től indulna, szóval semmi probléma nem lesz.

Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 7. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hallottam már olyat, hogy van ahol hajléktalanoknak hosszabbítanak,"


Az elve lehetetlen, mert ha nincs lakcíme bejelentett állása sem lehet

2014. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szálló a lakcíme, vagy általában a régi lakcímét meghagyja, ha az asszonykája úgy egyébként, mikor nem látja, nem haragszik rá.
2014. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!